« Sobota 10. Březen 2012 »
Začátek: 08:00
Konec: 15:00

KDY: sobota 10.3.2012

Hala v Předměřicích
SRAZ: nejpozději v 8:00 na místě, já budu vyrážet cca. v 7:38 od kabin (cestou nabírám Mišáka Hovorku)
Nominace: Strnad - Lankaš, Palma, Hrdina, Hovorka, Havelka, Kadaník, Svatoň, Voslař

Turnaj je pro ročník 2003, takže bereme to nejzkušenejší. Škoda jen, že nemůže jet nachlazená Náťa - jediná levačka v týmu, její zkušenosti a dlouhé auty nám budou moc chybět.

A jak to dopadlo ?

Začátek: 12:00
Konec: 14:00

KDY: sobota 10.3.2012
UT v Novém Městě n.M.
ZÁPAS: FK Lázně Bělohrad - FK Černilov 1:2 (0:1)

Sestava: Testovaný gólman/Voltr - Zumr, Hrubý, Církva, Schwarzer - Štěnička, Urban, Hušek, Šrámek - Čapek, Filip (střídali Bouchal, Marek)
Branky: Církva, Filip

I když týmu chyběly opory Petrásek, Linhart a Štěpánek, tak naši borci sehráli s účastníkem krajského přeboru výborný zápas. Do vedení nás dostal výstaním trestňákem David Církva. V druhé půlce se svým důrazem na hranici vápna zvýšil Honza Filip. Soupeř už jen korigoval z PK.
Kvalitní, rychlý a pohledný fotbal hráčům trochu kazil nepřesný hlavní arbirt.