18. 03.
Začátek: 08:00
Konec: 13:00

Místo: hala ZŠ Hradec Králové - Kukleny

Sraz: v 08:15 na místě, doprava vlastní, neorganizujeme dopravu klubu, protože předpokládáme, že se zúčastní rodinní příslušníci dětí

S sebou: boty do haly, ponožky, teplákovou bundu nebo mikinu (mezi jednotlivými zápasy bude přestávka, je třeba se obléknout), chrániče (pokud děti mají, pokud ne, nebudeme je používat a do budoucna vyjednám slevu u prodejce a vysvětlím, které jsou vhodné), pití, svačinu

Ukončení turnaje: asi kolem 13:00 hodin

V případě, že se dítě nebude moci zúčastnit, prosím, abych byl hned telefonicky informován.

NOMINACE: všichni

První mistrovský zápas se blíží, takže sehrát pár přáteláků je nezbytné.
V neděli nás proveří jeden ze špičkových krajských oddílů Jiskra Jaroměř.

A jak to dopadlo ?
Slávek: Tak určitě spokojenost. Jaroměř nedovezla své největší hvězdy a dala šanci širšímu kádru. My jsme na tom ale byli podobně, když chyběli hlavně zkušení Flekáč, Štěpán Gernat, Adam, Marťa Hynek. Proto hned do základu naskočili 4 elévové a vedli si výborně.
Hrálo se 3x 30 minut. Výsledek byl cca. 5:6, ale bez záruky, protože o něj vůbec nešlo. Naše branky dali 2x Rooney, Hynďa a obě Žabky (taky bez zaruky). Hosté byli techničtější a fotbalovější, ale naši byli zodpovědní ve hře dozadu a důrazní v napadání - využívali skulin v hostující obraně a první dvě třetiny vedli zhruba o 2 branky. Do poslední třetiny odjela Náťa, zranil se Tom a dohrávalo se bez střídání. A když půlka hráčů pajdala a druhá byla už zatavená, tak nebylo divu že Jaroměř disponující 5ti hráči na střídání naše borce uběhala a zápas otočila. Hlavně zápas splnil účel, kluci a holka se začali dostávat do herní pohody.
Největší pochvaly - Vojta Šmied v brance, Tom s Náťou na stoperech a Rooňas na hrotu.

Začátek: 15:00
Konec: 16:45

Na zadním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FK Chlumec 2:0 (0:0)

Branky: 80' Filip, 85' Hušek

ŽK: 56' Hrubý, 66' Schwarzer - 85' Kučera

Sestava Černilov:
Ruml - Šrámek, Hrubý V., Církva, Schwarzer - Štěnička, Urban, Hušek, Petrásek - Čapek (75' Mindek), Filip

Sestava Chlumec:
Černohlávek P. - Kopecký, Černohlávek J., Vopátek, Beneš - Kučera, Pilař, Miške, Tomášek (85' Drahorád) - Havránek (72' Hanuš), Bráborec (34' Jelínek)

Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Nové Město n. M.

Začátek: 14:30
Konec: 16:00

Začátek: 16:30
Konec: 18:15

Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Slavia HK B 1:2 (0:0)

Branka domácích: Bouchal
Sestava: Voltr L. - Voltr M. (72. Šmied), Havlas Jiří, Hofman T. (60. Bernard), Hofman  O. (80. Šlor) - Hlína,  Bouchal, Čapek, Štěpánek - Plíva,  Mindek

Proti kvalitnímu soupeři předvedlo resuscitované Bčko sympatický výkon. Hodně mrzí branka v poslední minutě.

1. 04.

KDY: neděle 1.4.2012
Na hřišti TJ Červený Kostelec
ZÁPAS: TJ Červený Kostelec - FK Černilov 2:1

Branka: 46. Šrámek

Import bodů z Kostelce se nepovedl. Přesto naši borci zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Prohrávali už od třetí minuty, v půlce zápasu srovnali, ale čtvrt hodiny před koncem domací rozhodli.

KDY: sobota 7.4.2012
ZÁPAS: FK Černilov - FC Olympia HK 5:3 (2xBertík H.,Matěj O.,Jirka N. a Štěpán J.)

A jak to probíhalo?
Začäli jsme velmi velmi bojácně a soupeř toho dokonale využil a brzy vedl 2:0.Pak ale jako správný kapitán vzal odpovědnost na sebe Bertík a krásnými dalekonosnými střelami vsítil 2góly. Hru jsme zpřesnili a začali jsme se tlačit dopředu pěknými přihrávkami po lajně. Konečně se prosadili naši bombeři - Štěpán, Matěj O. a Jirka N. Mohli jsme skórovat vícekrát, ale opět se projevila naše slabina - zbrklost a bezhlavé trefování do brankáře. Musíme více zapracovat na hře s tělem a důraznosti, protože nastupujeme na hřiště jako do tanečních (dáváme si vzájemně přednost, nemluvíme na sebe.... Pochvalu si zaslouží celé mužstvo za psychickou odolnost (obzvláště za stavu 0:2).

Konec: 12:15

ZÁPAS: FK Černilov - Slavoj Předměřice 2:0 (1:0)

Branky: 38' Petrásek, 88' Linhart

ŽK: 74' Hrubý - 15' Dlabáček, 48' Bareš, 72' a 77' Šimerda
ČK: 77' Šimerda

Ruml - Zumr, Hrubý V., Církva, Schwarzer - Štěnička (60' Linhart), Urban, Hušek, Petrásek - Šrámek, Filip (71' Štěpánek)

Sestava Předměřice:
Pavliš - Vacek (60' Jirek),  Vejprava, Ponikelský L. Vyleťal - Hlavatý, Dlabáček, Bareš, Ponikelský T. - Šimerda, Martínek (80' Strakatý),

KDY: neděle 15.4.2012
ZÁPASY: Černilov A - Předměřice, Černilov B - Dohalice, Černilov A - Dohalice, Černilov B - Předměřice, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak

Dnes se nás sešlo i přes deštivé počasí krásných 18 hráčů. Což je ideální počet na 2 brankáře a 4 čtveřice. Týmy jsme postavili vyrovnanější.
Ačko: Strnad - Havelka, Lankaš, Palma, Hrdina - Petrikovič, Vrabec, Kadaník, Slezák
Bčko: Novotný - Rejnková, Hovorka, Svatoň, Voslař - Jelínek, Zídka, Brož, Briestenský

Konec: 15:30

Na hřišti v Kobylicích
ZÁPAS: Kobylice - FK Černilov 0:7
SRAZ: 13:15 u kabin v Černilově nebo nejpozději ve 14:00 v Kobylicích

Pro nás jarní premiéra. Domácí hráli v minulém kole na silné Třebši a prohráli po vyrovnaném výkonu 3:2.

Branky: Flégl 3x, Žaba Jan 2x, Horák, Jukl

Výsledky Kobylic budily před zápasem respekt, ale naši borci sehráli povedené utkání. Domácí do mnoha šancí nepustili a zaslouženě vyhráli pěkným rozdílem. Největší pochvalu zaslouží Natálka, které doslova na své půlce kralovala a domácí útočníky dováděla k šílenství. Zbytek týmu převedl svůj standard.
Ještě poděkování Juklom za operativní dojezd i bez kopaček. Díky.

ZÁPAS: FK Černilov B - TJ Sokol Lhota pod Libčany B