NOMINACE: všichni

První mistrovský zápas se blíží, takže sehrát pár přáteláků je nezbytné.
V neděli nás proveří jeden ze špičkových krajských oddílů Jiskra Jaroměř.

A jak to dopadlo ?
Slávek: Tak určitě spokojenost. Jaroměř nedovezla své největší hvězdy a dala šanci širšímu kádru. My jsme na tom ale byli podobně, když chyběli hlavně zkušení Flekáč, Štěpán Gernat, Adam, Marťa Hynek. Proto hned do základu naskočili 4 elévové a vedli si výborně.
Hrálo se 3x 30 minut. Výsledek byl cca. 5:6, ale bez záruky, protože o něj vůbec nešlo. Naše branky dali 2x Rooney, Hynďa a obě Žabky (taky bez zaruky). Hosté byli techničtější a fotbalovější, ale naši byli zodpovědní ve hře dozadu a důrazní v napadání - využívali skulin v hostující obraně a první dvě třetiny vedli zhruba o 2 branky. Do poslední třetiny odjela Náťa, zranil se Tom a dohrávalo se bez střídání. A když půlka hráčů pajdala a druhá byla už zatavená, tak nebylo divu že Jaroměř disponující 5ti hráči na střídání naše borce uběhala a zápas otočila. Hlavně zápas splnil účel, kluci a holka se začali dostávat do herní pohody.
Největší pochvaly - Vojta Šmied v brance, Tom s Náťou na stoperech a Rooňas na hrotu.

Začátek: 15:00
Konec: 16:45