« Neděle 15. Duben 2012 »
Začátek: 10:00
Konec: 12:00

Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Předměřice, Černilov B - Dohalice, Černilov A - Dohalice, Černilov B - Předměřice, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak

A jak to dopadlo ?
Dnes se nás sešlo i přes deštivé počasí krásných 18 hráčů. Což je ideální počet na 2 brankáře a 4 čtveřice. Týmy jsme postavili vyrovnanější.
Ačko: Strnad - Havelka, Lankaš, Palma, Hrdina - Petrikovič, Vrabec, Kadaník, Slezák
Bčko: Novotný - Rejnková, Hovorka, Svatoň, Voslař - Jelínek, Zídka, Brož, Briestenský

Začátek: 14:30
Konec: 15:30

Na hřišti v Kobylicích
ZÁPAS: Kobylice - FK Černilov 0:7
SRAZ: 13:15 u kabin v Černilově nebo nejpozději ve 14:00 v Kobylicích

Pro nás jarní premiéra. Domácí hráli v minulém kole na silné Třebši a prohráli po vyrovnaném výkonu 3:2.

A jak to dopadlo ?

Branky: Flégl 3x, Žaba Jan 2x, Horák, Jukl

Výsledky Kobylic budily před zápasem respekt, ale naši borci sehráli povedené utkání. Domácí do mnoha šancí nepustili a zaslouženě vyhráli pěkným rozdílem. Největší pochvalu zaslouží Natálka, které doslova na své půlce kralovala a domácí útočníky dováděla k šílenství. Zbytek týmu převedl svůj standard.
Ještě poděkování Juklom za operativní dojezd i bez kopaček. Díky.

Začátek: 16:30
Konec: 18:15