« Pátek 20. Duben 2012 »

Sokol Třebeš B - FK Černilov 2:1
Branka: Chudý

A jak jsme dopadli ?

Jak sedláci u Chlumce. Bohužel se naplno projevila absence klíčových defenzivních hráčů Vojty Hovorky, Bertíka Horáka a Míši Dolejšího. Natálka Žídková a Tomáš Kadaník se posunuli zpět do obrany a tím chyběla tvořivější záložní řada, která by přihrála a pomohla útočníkům. V útoku se statečně bili Štěpán Jukl společně s Míšou Palmičem. Nejmladší borec na hřišti Míša Palma, Štěpán Jukl a Natálka Žídková si zaslouží pochvalu za svoji příkladnou bojovnost. Ačkoliv Natálka nebyla 100%-ně zdravotně fit, patřila na hřišti opět k nejlepším. Herně jsme soupeře většinou převyšovali, ale naší největší a stálou slabinou je neproměňování "tutovek". Brankář soupeře byl šikovný a my jsme navíc všechny střely směřovali přímo na něho!! S jedním gólem se zápasy vyhrávat nedají.
Někteří (již zde zmiňovaní) šli ze hřiště s propoceným dresem a na druhou stranu byli i tací, kteří se za celý zápas ani nezadýchali....