« Sobota 07. Duben 2012 »
Začátek: 10:00
Konec: 11:11

KDY: sobota 7.4.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Olympia HK 5:3 (2xBertík H.,Matěj O.,Jirka N. a Štěpán J.)

A jak to probíhalo?
Začäli jsme velmi velmi bojácně a soupeř toho dokonale využil a brzy vedl 2:0.Pak ale jako správný kapitán vzal odpovědnost na sebe Bertík a krásnými dalekonosnými střelami vsítil 2góly. Hru jsme zpřesnili a začali jsme se tlačit dopředu pěknými přihrávkami po lajně. Konečně se prosadili naši bombeři - Štěpán, Matěj O. a Jirka N. Mohli jsme skórovat vícekrát, ale opět se projevila naše slabina - zbrklost a bezhlavé trefování do brankáře. Musíme více zapracovat na hře s tělem a důraznosti, protože nastupujeme na hřiště jako do tanečních (dáváme si vzájemně přednost, nemluvíme na sebe.... Pochvalu si zaslouží celé mužstvo za psychickou odolnost (obzvláště za stavu 0:2).

Začátek: 16:30
Konec: 18:15