« Neděle 14. Duben 2013 »
Začátek: 10:00
Konec: 12:00

Na zadním hřišti FK Černilov
SOUPEŘI: Malšova Lhota, Třebechovice
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

Dnes se nás sešlo i přes hromadu omluvenek slušných 18. Jen Bčku chyběli někteří ostřílení borci, takže to měli dnes těžší.

Černilov A - Třebechovice 9:0
(Krejza 4x, Voslař, Kadaník, Svatoň, Hrnčíř, Vrabec)
Soupeř byl o rok, někdy i o 2 mladší, takže nebylo moc co řešit. Hráli jsme slušně kombinačně a využívali že soupeř ve větším počtu vyráží na balon. Jen ta koncovka, co dokážeme spálit je neskutečné.

Začátek: 14:00
Konec: 15:15

Na hřišti v Kratonohách
ZÁPAS: Kratonohy - FK Černilov B 4:5 Tomáš K. (asistence Sváťa), Matěj O. ( Tomáš K.), 2x Kuba Ch. (Sváťa a Tomáš K.), Sváťa (Sváťa)

A jak to probíhalo?

Nejdříve je potřeba pochválit všechny borce za 100%-ní účast všech nominovaných. Po pěkných kombinacích Sváti s Tomášem K. jsme první půli s přehledem vyhráli 3:1 a vypadalo to na spanilou jízdu, ale ouha. Soupeř začal hrát, my přestali běhat a než jsme se rozkoukali, tak to bylo 3:4 pro Kratonohy! Matěj O. dal krásný gól hlavou! Dále chválíme Kubu Chudýho za bojovnost a důslednost při sledování balónu. Asi 2 vteřiny před závěrečným hvizdem rozhodl jako správný kápo dalekonosnou střelou Sváťa. Zbytečně zkomplikované vítězství,ale další 3 bodíky jsou doma.

Začátek: 16:30

Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Dobruška 0:2 (0:0)

Branky: 75. Jirásek, 90. Effenberk Pavel

Sestava Černilov:
Cejnar - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štěnička (38. Čapek), Ježek , Charous, Šrámek - Mindek, Filip

Sestava Dobruška:
Malý - Šotola, Doubek, Effenberk J., Trubač - Kováč, Mikušík, Krahulec, Dostál - Jirásek, Hašek (90. Effenberk P.)

ŽK: Ježek, Urban, Schwarzer, Hrubý - Dostál

Začátek: 16:30