So
Začátek: 00:00
Konec: 13:30

Jak to dopadlo? Naše auto nemělo motor!!! Dneska to bylo ospalé. Bez Klárky a hlavně Palmiče to nemělo šťávu.

První zápas Olympia B - prohra 0:1. První poločas prospíme a jsme všude pozdě!!! Druhý poločas je už lepší,ale nemáme "hlad" po gólech. Sice hrajeme vyrovnaný zápas, ale soupeř dává prostor mladším hráčům ročníku 2003. Takové soupeře musíme porážet!!!Gól dostáváme po špatném vyběhnutí brankáře. Po hezké akci trefuje Káča tyč.

Začátek: 00:30

KDY: sobota 20.4.2013
KDE:
Na hřišti v Hlušicích
SOUPEŘI: RMSK Cidlina, Chlumec, Olympia B

A jak to probíhalo?

Černilov - Olympia B 4:0 (2x Martin Flégl, Václav Mach a Hubert Horák)
Hezky a s chutí jsme si zahráli. Tentokráte označení Olympie "B" odpovídá skutečnosti. Pokud není naše obrana pod tlakem, tak funguje dobře....

Černilov - RMSKA Cidlina 4:1 (2x Vojtěch Svatoň,  Lukáš Mikunda a Martin Flégl)
Opět pohodový zápas a zasloužené vítězství.

Začátek: 10:00
Konec: 12:00

KDE:
Na hřišti Sokola Malšovice
SOUPEŘI: Malšovice, Slávia HK
SRAZ: odjezd 8:45 od kabin (v autě určitě budu mít místo, kdyby někdo chtěl vzít, zatím počítám, že beru Jeldu), jinak v 9:15 na místě
Nominace: všichni
Omluvenky: Hovorka, Krejza, Kvapil, Petrikovič, Sedláček, Márta, Fibír

K omlouvenkám se na sobotu přidala nadstandardní řada neomluvenek, což je moc mrzuté pro celý tým. Ve finále nás bylo tak jen 14 statečných, které jsme rozpůlili na A a B.