« Neděle 26. Květen 2013 »
Začátek: 00:00
Konec: 13:30

KDY: neděle 26.5.2013
Na domácím hřišti
SOUPEŘI: Olympia B, Týniště

Černilov - Olympia B 3:2
Zasloužené těsné vítězství. Disciplinovaný výkon - pochvala všem!!

Černilov - Týniště 2:4
Soupeř se lépe vypořádal s extrémně nepříznivým počasím a chtěl více vyhrát. Zasloženě jsme prohráli.

NOMINACE: Vojtěch Svatoň, Vojtěch Šmied, Kuba Chudý, Tomáš Kadaník, Lukáš Mikunda, Petr Halberštát, Petr Koubalík, Naty Žídková, Martin Hynek, Michal Dolejší, Marek Čuda, Bert Horák a Martin Flégl.

Začátek: 00:00
Konec: 13:30

Jak to probíhalo? Zajímavě!!! Změna začátku zápasů byla pro některé borce velmi překvapivá ... pozdní příchody.

Olympia B - prohra 1:2, střelec: Domča Hroneš, porazit neznamená porážet, soupeř byl hratelný a opíral se pouze o dva větší borce, nedokážeme si přihrát, necháme se odstrčit a jsme nedůrazní, hlavně vůbec neděláme to co si řekneme v kabině!!! začínáme výborně a po našem signálu z rohu Domča levačkou dává gól, pak je hra vyrovnaná a bohužel nedokážeme naše šance dotáhnout až ke gólu, zas a znovu se nám stalo, že soupeř proti nám otočí zápas!!! nedokážeme balón rázně odkopnout od naší brány a soupeř nás 2x potrestá, zápasu by slušela remíza

Začátek: 10:00
Konec: 12:00

KDY: neděle 25.5.2013
Na hřišti v Kratonohách
SOUPEŘI: Kratonohy A, B
SRAZ:
odjezd 8:30 od kabin, jinak v 9:15 na místě
Nominace: všichni, Krejzič s Hovorkáčem jdou hrát za starší elévy
Omluveni: Márta, Pelouch, Cejzlar, Hroneš, Voslař, Šmíd, Jelda, Fibír, Havelka

Neskutečné - dnes nás postihla personální nouze. Absentovalo nakonec celých 15 borců, přesto jsme turnaj odehráli vcelku se ctí. Po dohodě se soupeřem jsme hráli zápasy Aček a Bček 2x, protože zápas A proti B by v obou případech úplně o ničem - výsledek 30:0 a žádnému ze zůčastněných by taková kopaná nic nedala.

Začátek: 17:00
Konec: 19:00

KDY: neděle 26.5.2013
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 0:0 (0:0)

Branky: -

Sestava Černilov:
Cejnar - Zumr (89. Voltr M.), Hrubý V., Urban (64. Mindek), Schwarzer - Štěnička, Ježek, Charous, Šrámek (84. Hlína M.) - Čapek (81. Bouchal), Hlína K.

Sestava Vrchlabí:
Šulc Michal - Horák, Hawel (87. Pokorný), Kraus P., Panýr - Vejna, Fink, Kraus O., Šulc Miloš - Votoček (89. Vondráček), Šlechta (69. Gier)