« Pondělí 19. Srpen 2013 »
Začátek: 19:27

KDY: neděle 18.8.2013
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Týniště 2:2 (na penalty 0:3)

Branky: Žaba Jan, Daněk
Penalty nedali: Flégl, Mikunda, Daněk

První utkání krajské soutěže jsme sehráli se ctí. Pro většinu hráčů to byl druhý zápas na velkém hřišti a podle toho vypadal první poločas - v druhé minutě zapnul Honza hyperpohon a proběhl soupeřovým vápnem okolo gólmana a dal do prázdné, to bylo ale z naší strany vše. Zbytek poločasu jsme odehráli na naší půlce a hlavně díky štěstí jsme dostali jen jednu branku - nestíhali jsme, nepřihráli si a zmatkovali. Fyzicky vyspělejší hosté však branku vstřelili jen jednu po rohu hlavičkou.
Po poločase a poradě v kabině se obraz hry změnil - najednou jsme měli navrch, dokázali jsme si přihrát a hra se přestěhovala na polovinu hostí. Branky padly opět po jedné na každé straně, ale za tuto půlku všechny hráče moc chválíme. Zamrzí Lukášovo břevno nebo Martinova tutovka minutu před koncem. Takže nakonec o vítězi rozhodovaly penalty, které jsme před početným publikem totálně nezvládli a budeme se jim nejspíš muset běhěm kempu trochu pověnovat.

Nezapomeňte, že už ve středu nás čeká zápas v Polici n. M.