Na hřišti v Dobrušce
ZÁPAS: Dobruška/Opočno - FK Černilov 5:3 (1:3)
Rozhodčí:
Hlavsa
Sraz: v 11:30 u kabin, zase jedem auty, prosím doražte ke kabinám, abysme se nějak sesedli
Nominace: všichni + posily z mladších žáků (dohodnem v sobotu)

Sehráli jsme slušné utkání opět proti narostlejšímu soupeři. Nevím jak to dělají jinde, ale prostě u nás asi hráče málo krmíme . Přesto v první půli jsme víc než vyrovnaným soupeřem, hlavně dobře kombinujeme, vytváříme si šance a dokonce je i proměňujeme ! Musíme moc pochválit Terku Ličmanovou - naši ofenzivní hru v první půli výrazně oživila.
V druhé půlce soupeř přidávává na obrátkách a nadějný výsledek otáčí ve svůj prospěch. Trochu jsme odpadli, bylo vidět kolik toho máme za poslední týden v nohách. Přesto jdeme 3x úplně sami na bránu, ale 2x trefujeme gólmana (a že to byl docela prcek) a jednou netrefíme bránu. V závěru jsme si koledovali i o červenou kartu, kdy Štěpán zatahuje za záchrannou brzdu a přeruší faulem brejk hráče, který by jinak šel na Máru sám. Nicméně pan rozhodčí Hlavsa byl milosrdný a udělil pouze žlutku.
Škoda, ještě nejsme takticky vyspělí a neumíme hrát "zanďoura", vedení o dvě branky bysme si mohli umět pohlídat.

Připomínáme, náročný program pokračuje. Ve středu hrajeme od 18:00 v Teplicích n. M. a v pátek od 18:00 doma s RSCM Rozkoš.