« Čtvrtek 11. Září 2014 »
Začátek: 16:30
Konec: 17:45

KDY: pátek 12.9.2014
Na hřišti v Třebši
SOUPEŘ: TJ Sokol Třebeš B
SRAZ: v 15:45 na místě
Nominace: všichni zdraví
Omluvenky: Jelínek, Veselovský, Petrikovič, Doubrava

A jak to dopadlo ?

Třebeš B - Černilov B 16:1
(Voslař)

Klasicky na nás domácí vytáhli to nejlepší, takže zápas to byl nevyrovnaný. Domácí byli živější, dynamičtější a lepší ve všech herních činnostech. Ale protože výsledky okresu neřešíme a bereme jen jako tréninkové zápasy, je podstatné že kdo dorazil, tak si pořádně zahrál.

Začátek: 17:49

Na sobotní zápasy okresního přeboru jsou v nominaci úplně všichni mladší elévové. Sraz je ve 12.50 hodin na hradecké Slavii nebo odjezd od kabin 12.35 hodin. Trenéři Jarda Pokrupa a Zdeněk Matys.

Na nedělní zápasy krajského přeboru nominuji všechny hráče ročníku 2006 + Jakub, Kvašinská, Ježek. Sraz je 8.20 na hřišti v Třebechovicích nebo odjezd od kabin v 8.10hodin. Soupeři jsou Třebechovice a Broumov. Je o soupeře méně, tudíž by měl být kolem 11.15 konec. Omluveni jsou kluci Kleinerovi. Priorita pro ročník 2006 a tady nominované je NEDĚLE! Omluvenky Lubošovi. Doufám, že žádné nebudou.