14. 09.
Konec: 00:00
Začátek: 13.09.2014 - 00:00
Konec: 14.09.2014 - 00:00

Sobota: okresní dvojzápas na hradecké Slavii. Sraz 12.50 hod na místě, od kabin odjezd 12.35 hod. V nominaci jsou všichni mladší elévkové. Od 13.30 hrajeme. Trenéři budou Jarda Pokrupa a Zdeněk Matys.

Neděle:  krajský turnaj v Třebechovicích. Hrajeme od 9 hod, sraz bude 8.20 na místě nebo odjezd od kabin v 8.05 hod. V nominaci jsou všichni elévové ročníku 2006 + Kvašinská, Jakub, Ježek. Pro tyto nominované je priorita NEDĚLE!!!! Nemohou kluci Kleinerovi. Omluvenky Lubošovi, ale jinak doufám, že žádné nebudou.

SRAZ: 9:00, odjezd od kabin 8:30
Nominace: Cudlín - Fibír, Hovorka, Paulovič - Mouček, Krejza, Voslař - Jurčenko, Havelka, Briestenský, Havel, Zídka, Radil

Sraz: v kabinách nejpozději v 9:00
Nominace: Cudlín - Paulovič, Mouček, Jurčenko, Veselovský, Jelínek, Fibír, Havelka, Bešík, Radil
Omluvenky: Krejza, Petrikovič, Havel, Briestenský, Voslař (nemoc), Hovorka, Brož

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu.

Tradičně nás zasypala hromada omluvenek klíčových hráčů, ale už si zvykáme, že asi nebudem nikdy komplet. Po noční průtrži jsme se báli kvality trávníku, ale zadní hřiště skvěle odvádí vodu, takže žádný problém.

Začátek: 14:15
Začátek: 20.09.2014 - 14:15
Konec: 21.09.2014 - 11:15

O víkendu nás již klasicky čekají 2 turnaje.

Sobota: Hrajeme 2 zápasy okresního přeboru (soupeři Vysoká, FC HK dívky). Sraz je ve 14.15 na hřišti v Černilově. Kdo chce pomoci se stavbou hřišť, ať prosím dorazí o 20 minut dříve.
Nominace: Všechny mlaďáci, kterým říkal pan Pokrupa + ročník 2006, kteří budou mít chuť a čas. Pro ročník 2006 je prioritou NEDĚLE. Trenéři jsou Jarda Pokrupa a Zdeněk Matys.

Neděle: Soupeře máme Třebechovice a Nové Město. Hrajeme na domácím hřišti a to od 9.00hod. Sraz je v 8.15, kdo chce pomoci se stavbou hřišť dorazí o 20 minut dříve. Díky za pomoc.
Nominace:
již tradiční. Všechny 2006 + Kvašinská, Ježek . Omluven je Jakub a doufám, že nikdo nepřibude.

Pro fanoušky: doražte povzbudit své syny, dcery, vnuky, vnučky, bratry, sestry, bratrance, kamarády........ A to v sobotu i neděli.

S předstihem: v úterý pojedeme na přátelák s dalším účastníkem KP Novým HK.
Nominace:
komplet 2006 + Kvašinská, Ježek, Jakub, Rybín, Scheuer, Turek. Odjezd bude v 16.00 od kabin nebo sraz na NHK 16.20.
Budeme se muset domluvit na autech a nějak se pobrat.

SRAZ: v 15:45 u kabin

Nominace: všichni, ale volno mají hráči co mají v sobotu výběry (Cudlín, Paulovič, Mouček, Hovorka, Voslař, Jurčenko)

Zle - prohra 0:15 po poločase 0:4.
Sešli jsme se v ideálním počtu 15 - tedy na 2 sedmičky. Ale náš výkon zdaleka nebyl ideální. Pravda soupeř nás nešetřil a přijel i s krajskými hvězdami, ale na to si už v okresní soutěži zvykáme. Hlavně jsem dnes postrádal u většiny našich hráčů chuť hrát a alespoň nějakou bojovnost. Když už nejsme na tom fotbalově jako soupeř musím to dohnat vůlí a bopjovností. Na střídání nás bylo, ale že by se někdo na place vyšťavil, to ne. Vůbec nedokážeme přenést věci z tréninku do zápasu, nepřihrajeme si, děláme naivní chyby typu soupeř naznačí a já se otáčím zadkem nebo nadskakuji, nejsme v pohybu. Zkrátka hrůza běs. Doufám, že jsme si ze zápasu vzali ponaučení, trenéři tedy určitě. Měli jsme i lepší pasáže kdy jsme soupeře zamkli ve vápně, ale když nemáme tu rvavost, tak nedotlačíme do sítě ani balon poskakující po brankové čáře.

Co mne mrzí a znechutilo úplně, koukáme, že hosté přijeli s výborným gólmanem který jim v srpnu vychytal turnaj ve Lhotě pro ročník 2006. No a když se po zápase při podepisování kouknu soupisku, tak zjišťuju, že není žádná 06ka, ale je starší. Nemám raději slov, ale tohle je jedna z věcí které mne opravdu berou chuť fotbal dělat. Strkat kvůli výsledku stařší hráče na soupisku, to dělat nikdy nebudeme.

27. 09.
28. 09.
Začátek: 28.09.2014 - 16:30
Konec: 29.09.2014 - 18:15

Z Hořic vezeme bod za ubojovanou remízu. Vzhledem ke spoustě marodů a souběhu jsme jeli v impovizované sestavě a jen s jedním hráčem na střídání. Proto bod bereme.

Sestava Černilov: Cejnar - Šrámek, Schwarzer, Kráčmer, Zumr - Hlína, Štěnička, Charous, Hlaváč (61. Hypš) - Ježek, Vacek

Na hřišti Slavoje Skřivany
SRAZ: v 16:00 na místě, od kabin vyráží Přemek v 15:15 bere Domina, Jeldu a Míšu Hovorku
Nominace: všichni zdraví
Omluvenky: Voslař, Krejza, Bešík, Veselovský, Petrikovič, Doubrava, Štandera, Fibír, Sovák, Sedláček, Gušlevský

Dnes to bude doopravdy mazec. Dostat se na 4tou do Skřivan je pro většinu našich borců neřešitelný úkol. Máme 2/3 omluvenek, ale pokud se ještě někdo neomluví, tak bude i na střídání Na druhou stranu, kdo dnes dorazí, tak si hodně zahraje ...

Sraz: 8:15 na místě, od kabin vyrážím v 8:00
Nominace: Cudlín - Mouček, Jurčenko, Hovorka, Petrikovič, Brož, Bešík, Jelínek, Havelka, Radil, Zídka
Omluvenky: Voslař, Fibír, Krejza, Veselovský, Paulovič

Na podzim nebudeme kompletní asi nikdy. Navíc dnes nás čekaly 2 ze tří nejsilnějších celků ve skupině, takže bez 5ti opor jsme počítali, ža každý bod bude zázrak. Týmu jsme naordinovali defenzivní taktiku s brejky.

KDY: sobota 4.10.2014

5. 10.
Začátek: 08:15

V neděli na našem domácím hřišti proběhne již 5. turnaj krajského přeboru. Nominace je už tradiční a to tato: kompletní ročník 2006 + Jakub, Ježek, Kvašinská, Turek, Zikmund. Případné omluvenky Lubošovi. Čekají nás 2 zápasy pro Áčko a 2 pro Bengo. Bereme na turnaj o 2 kousky více, ať se kluci otrkávají. Soupeře máme Třebechovice a Dobruška/Opočno. Pořád očekávám bonbónky od Fildy S. a Marka G. Filda už má double. Jinak sraz 8.15, pozdní příchod=pytel bonbónů + píseň pro tým.

Začátek: 16:00

KDY: neděle 5.10.2014
ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 1:2 (0:1)

Branky: 80. Ježek Marek - 21. Hájek, 47. Kraus

ŽK: 76. Bouchal, 80. Schwarzer, 81. Charous - 27. Panýr, 45. Hawel, 89. Mejsnar

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Schwarzer, Kráčmer, Šrámek  - Ježek Pavel, Štěnička, Charous, Hlína - Marek Ježek - Vacek (71. Bouchal)
Sestava hosté: Zítko - Šulc, Zajíc, Hawel, Tauchman - Panýr, Hájek, Matěják, Fink - Kraus (56. Žďárský), Mejsnar (89. Navrátil)

Odehrálo se na A třídu nadstandardně kvalitní a bojovné utkání. Průběh byl z naší strany hodně symptomatický, vytváříme si šance, ale nedáváme branky. Soupeř po dvou standardkách vedl v 47. minutě 2:0, celý druhý poločas jsme odehráli na polovině hostí, ale ze stáleho tlaku jsme vytěžili jen jednu branku.

SRAZ: v 15:45 u buněk
Nominace: Jelínek, Petrikovič, Fibír, Brož, Havelka, Hovorka, Voslař, Bešík, Zídka, Radil, Šůstek, Sedláček, Štandera, Briestenský (Jelda a Nik si vezmou rukavice)

I když hrajeme s Cčkem, tak klasicky čekáme nadupanou sestavu. Nečeká nás nic lehkého, vždyť nejlepší střelec Třebše C je zároveň nejlepším střelcem Třebše A v kraji .
Věřím, že se poperem. Cíl dne je vstřelit branku a neobdržet vícemístný počet gólů. Největší bojovníci si výkonem můžou říci o nominaci na sobotu.

11. 10.

KDY: sobota 11.10.2014
Na hřišti TJ Sokol Lhota p. L.
SOUPEŘI: Roudnice/Lhota p. L., Hořice/Dohalice
Sraz: 8:15 na místě, my vyrážíme v 7:45 a bereme Matouše a Tomáše
Nominace: Cudlín - Petrikovič, Fibír, Paulovič, Mouček, Bešík, Jurčenko, Voslař, Lorenc, Brož, Havelka
Omluvenky: Hovorka, Veselovský, Krejza

Dneska jsme doplatili na pořadí zápasu a nešikovný systém turnaje pro 3 týmy.

Ze Sobotky jedeme bez bodu za porážku 5:0. První půle byla vyrovnaná, ale vše rozhodl špatná nástup do druhého poločasu.
Hlavně jedeme vzhledem k velké marodce na zápas jen s jedním hráčem na střídání i když Bčko nemá tento víkend žádný zápas. Tři borci navíc ještě museli zápas odehrát se zdravotním handicapem a to se opravdu nedá pomýšlet na body.

Sestava: Cejnar - Zumr, Kráčmer, Schwarzer - Vacek, Charous, Štěnička, Hlína - Hypš (7. Voltr M.), Ježek M. , Ježek P.