« Neděle 05. Říjen 2014 »
Ne
Začátek: 08:15
Konec: 11:15

V neděli na našem domácím hřišti proběhne již 5. turnaj krajského přeboru. Nominace je už tradiční a to tato: kompletní ročník 2006 + Jakub, Ježek, Kvašinská, Turek, Zikmund. Případné omluvenky Lubošovi. Čekají nás 2 zápasy pro Áčko a 2 pro Bengo. Bereme na turnaj o 2 kousky více, ať se kluci otrkávají. Soupeře máme Třebechovice a Dobruška/Opočno. Pořád očekávám bonbónky od Fildy S. a Marka G. Filda už má double. Jinak sraz 8.15, pozdní příchod=pytel bonbónů + píseň pro tým.

Začátek: 16:00
Konec: 18:00

KDY: neděle 5.10.2014
KDE:
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 1:2 (0:1)

Branky: 80. Ježek Marek - 21. Hájek, 47. Kraus

ŽK: 76. Bouchal, 80. Schwarzer, 81. Charous - 27. Panýr, 45. Hawel, 89. Mejsnar

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Schwarzer, Kráčmer, Šrámek  - Ježek Pavel, Štěnička, Charous, Hlína - Marek Ježek - Vacek (71. Bouchal)
Sestava hosté: Zítko - Šulc, Zajíc, Hawel, Tauchman - Panýr, Hájek, Matěják, Fink - Kraus (56. Žďárský), Mejsnar (89. Navrátil)

Odehrálo se na A třídu nadstandardně kvalitní a bojovné utkání. Průběh byl z naší strany hodně symptomatický, vytváříme si šance, ale nedáváme branky. Soupeř po dvou standardkách vedl v 47. minutě 2:0, celý druhý poločas jsme odehráli na polovině hostí, ale ze stáleho tlaku jsme vytěžili jen jednu branku.