« Sobota 25. Říjen 2014 »
Začátek: 00:00
Konec: 13:00

KDY: sobota 25.10.2014
Na hřišti FC Nový HK
SOUPEŘI: Nový HK/Vysoká, Hořice/Dohalice, Třebeš
Sraz: nejpozději v 9:00 na místě
Nominace: Cudlín, Jurčenko, Mouček, Paulovič, Lorenc, Bešík, Havelka, Jelínek, Brož, Veselovský, Radil, Šůstek, Sedláček
Omluvenky: Petrikovič, Krejza, Fibír, Hovorka, Voslař, Svatoň

Poslední podzimní turnaj KP je tu. Čekají nás 3 zápasy. Počasí by ještě mělo být fajn, samozřejmě bude chladněji, tak s tím počítejte a nezapomeňte nějaké to termoprádlo.

A jak to dopadlo ?

Tradičně se těžko dávali do kupy. V pátek večer ještě lehl Kuba, takže jsem operativně povolal Štepána s Míšou Sedláčkem a tak si kluci poprvé okusili krajské zápasy a rozhodně nezklamali.

Začátek: 09:00
Konec: 13:00

KDY: sobota 25.10.2014
Na hřišti FC Nový HK
SOUPEŘI: Nový HK/Vysoká, Hořice/Dohalice, Třebeš

Začátek: 10:00
Konec: 12:00

Tento víkend bude "klasický" dvojboj.

SOBOTA : Okresní přebor na našem trávníku, soupeřem budou kluci z FC Hradec Králové.
Sraz je u kabin v 9.15hod a kdo chce pomoci s přípravou hřiští příjde prosím o 20 minut dříve.

Nominace: "A"- všichni z ročníku 2006, kdo bude mít chuť a čas. Prioritou je však nedělní krajský přebor v Třebechovicích!!
Bengo:
nominaci si udělal el prezidento Jarda Pokrupa po čtvrtečním tréninku.

NEDĚLE: Sraz je v Třebechovicích NEJPOZDĚJI 8.25hod. Tentokrát se sejdeme ve 4, soupeři Broumov, Třebechovice a Nové Město. Tudíž nás čeká o něco delší turnaj cca do 12.30.

Nominace: Pelikus, Hroneš, Slepička, Tříska, Veselovský, Simon a Nikolas Kleinerovi, Gušlevský, Matys, Ježek, Jakub, Turek, Zikmund( v záloze čeká Lovas)
Kdyby někdo nemohl dejte nám prosím co nedříve vědět, aby jsme mohli pružně reagovat. Ondra Lovas na 100% v sobotu!!
Omluveni Vrběcký, Šmíd, Pelouch, doufám, že nikdo jiný nepřibude. Je to poslední turnaj krajského přeboru, tak si to pojďme pořádně užít

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

Začátek: 14:30
Konec: 16:15

TJ Sokol Roudnice - FK Černilov 0:0 na penalty 3:4

Sestava: Voltr L. - Zumr, Kráčmer, Hrubý, Schwarzer - Vacek (80. Benák), Charous, Ježek P., Hlína - Ježek M. , Šrámek

Opět jsme museli sestavu hodně látat. Ale i přesto jsme odehráli dobrý zápas, kde jsme stavěli jsme na dobré defenzivě.
Domácím jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem a to ještě šance Ježka a Benáka volaly po brankách. Velikou pochvalu si zaslouží Mloky v brance.
Penalty jsou loteriií. Jak probíhaly:

Zahajují domácí - Bednář Vla. NEDAL, Ježek M. NEDAL, Brendl DAL, Zumr DAL, Koutník NEDAL, Schwarzer DAL, Krejcar J. DAL, Šrámek DAL, Tomek DAL, Ježek P. DAL