Pátek 31. Říjen 2014

SRAZ: v 15:15 v kabinách

A jak to dopadlo ?

Více než dobře.
Co mne mrzí - pošlu SMSkou prosbu, ať mi dají rodiče vědět, kdo může nastoupit a od několika nic nepřišlo. Pak do poslední chvíle trnu jestli se sejdeme v hratelém počtu. Nakonec jsme měli 2 na střídání, ale do branky jsem musel narychlo povolat Mišáka Hovorku, kterého jsem chtěl nechat odpočívat. Ale když se omluvili gólmani Jelda, Nik a Sedla, nebylo na výběr.
Sestava: Hovorka - Radil, Havelka, Brož - Šůstek, Veselovský, Žídka - Bešík, střídali Márta, Doubrava

Černilov B - Třebeš B 3:0 (2:0)
(Bešík 2x, Šůstek)
Po dohodě s trenéry Třebše dorazil čistý ročník 2005, takže se hrál pěkný a vyrovnaný zápas, přínosný pro obě strany. Hrálo se nahoru-dolu, akce se přelévaly, hodně se bojovalo. Na šance jsme měli navrc, ale s proměňováním jsme byli hodně na štíru. Jen Tomáš šel na gólmana sám 5x, dáme 3x břevno a nakonec dáváme branky z trmy-vrmy po rozích. Na naší straně při nebezpečných akcích čaroval Míša v brance a několik střel vyškrábl doslova zázračně. Rozhodně se mi dnes líbila bojovnost a chuť všech hráčů. Pravda na všechno bylo víc času, tak jsme si mohli i víc dovolit, ale jsem rád chceme hrát fotbal už od obránců - nahrajeme si, naběhneme si, mluvíme. Speciální pochvaly udělím 2 - malému Lukimu, za to že byl sice na hřišti nejmladší, ale jasně nejlepší a naší hře dával tvéř a Kajovi, jak si s přehledem poradil s místem pravého obránce.

Neděle 2. Listopad 2014
Začátek: 13:00
Konec: 14:25

13. kolo krajské soutěže starších žáků

Začátek: 14:00
Konec: 16:00

KDY: neděle 2.11.2014
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Třebechovice p. O. 0:5 (0:2)

Branky: 39. a 54. Lachman, 41. Bíll Radek, 64. Žaloudek Jan, 69. Bíl Martin

ŽK: 74. Bouchal - 15. Želízko

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Hrubý, Kráčmer, Šrámek  - Vacek (46. Bouchal), Ježek
Pavel, Charous, Hlína - Marek Ježek (75. Voltr M.) - Havlas
Sestava hosté: Szöke - Pokorný, Hruška, Lochman, Kolínek, Bíl Martin, Želízko (80. Krejcar), Vích, Žaloudek, Bíl Radek (73. Lukášek Miroslav), Věříš (46. Lukášek Tomáš)

Sobota 8. Listopad 2014
Začátek: 11:50
Konec: 16:30

Tuto sobotu sehrajeme 1. letošní halový turnaj. Čekají nás těžcí soupeři - Fk Pardubice, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Nový HK,Fk Jaroměř. Hrajeme v městské sportovní hale v Jaroměři. Je to vedle zimního stadionu. Hraje se systémem každý s každým po 13 minutách.

Nominace: Golmani: Pelikus, Ježek. Do pole: Veselovský, Gušlevský, Slepička, Matys, Pelouch, Jakub, omluven Danek

Sraz:  v 11.20hod u černilovských kabin nebo 11.50 v Jaroměři( počítám, že beru Fildu Peldu a možná Marka, mám kdyžtak ještě volné místečko).

Začátek: 14:00
Konec: 15:51

FC Kostelec nad Orlicí - FK Černilov 5:1 (3:0)

Branka: 67. Ježek Marek
Sestava: Cejnar - Zumr, Kráčmer, Hrubý, Šrámek - Havlas, Charous, Štěnička (72. Voltr M.), Ježek P. - Ježek M. , Benák

Na hřiště lídra tabulky přijíždíme s plánem defenzivní hry a brejků. Kromě dlouhodobých marodů vypadli navíc další 3 borci, takže sestava opět všelijak poskládaná. Plány vzali za své už v druhé minutě, kdy dostáváme rychlou branku Krupkou. Domácí pak hrají v klidu a celý zápas mají ve své režii.
Už se těšíme, že je konec podzimu. Musíme se doléčit, přes zimu posílit, potrénovat a bude líp.