KDY: neděle 21.2.2015
Sportovní hala v Předměřicích
SRAZ: nejpozději v 7:45 hod. na místě (první zápas máme v 8:26)
Nominace: Cudlín - Fibír, Hovorka, Mouček, Brož, Voslař, Bešík, Krejza, Svatoň

Podrobnosti jsou v přílohách. Soupeři jsou na Předměřický turnaj nadstandardně kvalitní.
Trenéři budou v plné sestavě.

A jak to dopadlo ?

Č - Třebechovice 0:2
Náš tradiční soupeř. Odveta za sobotu se nepovedla. Tento zápas se hrál se skákavým pumlíčem (prosadit sálovku se povedlo až od druhého zápasu, takže fotbalo mnoho nebylo. Bojovalo se, balon lítal okolo pasu. No zápas to byl vyrovnaný, jen soupeř se svými šancemi naložil lépe. Škoda.

21. 03.
Začátek: 15:00
Konec: 17:00

Bílá Třemešná - FK Černilov 1:1 (na PK 4:3)

Branky: 71. Hažer - 57. Hlína Kamil
Sestava: Cejnar - Zumr, Kráčmer, Hlína Kamil, Schwarzer- Markovič (89. Šmied ), Charous, Ježek Pavel, Šrámek (90. Benák)- Ježek Marek, Hypš (79. Vacek)

Penalty :
Ježek M. 1 : 1 Macek
Kráčmer 2 : 2 Kiss
Schwarzer 2 : 2 Jákl Martin
Zumr 3 : 3 Kubelka Tomáš
Ježek P. 3 : 4 Jákl Jaroslav

Utkání proběhlo na hodně náročném terénu, hodně se bojovalo a docházelo k hodně kontaktnům. Tradičně se nám nepodařilo zužitkovat několik vyložených gólových příležitostí a dovednostní soutěž jsme na závěr nezvládli.

ŽK: Charous, Markovič - Vik

Sestava: Cejnar - Zumr, Kráčmer, Štěnička, Schwarzer - Šrámek, Charous, Ježek P., Markovič (89. Šmied ) - Ježek M. , Hypš (80. Vacek)

Sestava NHK: Sedláček - Kotouček, Jindra J., Kašpar, Vik -  Jindra M, Bendig, Linder, Darius (58. Bonhart) - David (46. Neppl), Langr

Stálý déšť a podmáčený terén dnes kvalitnímu fotbalu nesvědčil. Nicméně se na podmínky hrál velice slušný a bojovný zápas. Domácí borci potvrdili dobrou formu a soupeře zaslouženě přehráli. Makali, dodržovali pokyny, hráli takticky a vytvářeli si šance.

SRAZ: v 16:15 na místě
Nominace: všichni, volno mají Hovorka, Veselovský, Bešík, Mouček, Paulovič,  Cudlín
Omluvenky: Lovas, Šůstek, Doubrava, Cejzlar, Sedláček

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - SK Třebechovice B   2 : 2 (0 : 1)

SOUPEŘI: Nový HK/Vysoká, Jičín

Dnes jsme sehráli první jarní krajský mistrák za dokonalého počasí na perfektním trávníku. Bohužel jsme museli hrozným způsobem látat sestavu, z různých důvodů nám chybělo 6 lidí, hlavně na postě gólmana jsme měli strach, protože Míša Cudlín má neštovice, Jelda byl pryč, tak musel naskočit Nik a musíme říct, že podal super výkon a bez nervozity.

12. 04.
Začátek: 16:29
Konec: 18:29

FK Černilov - SK Bystřian Kunčice 0:2 (0:0)

Branky: 80. a 87. Šulc
ŽK: 26. Zumr, 53. Markovič - 55. Žahourek, 84. Laštovička

Sestava: Voltr - Zumr, Kráčmer, Hrubý, Schwarzer (86. Benák) - Šrámek, Charous,
Štěnička (68. Šmied ), Markovič  - Ježek P. , Vacek (63. Hypš)

Sestava hostí: Moník - Zounar, Rohlíček, Pechar J., Koza - Žahourek (73. Šulc), Charvát, Laštovička, Javůrek - Hůlka, Zákravský (73. Kalenský)

Herně to dnes opět nebylo špatné. Kdyby poločas skončil 2:0, nikdo by se nedivil. Šance Ježka v 13. minutě a Charousova ve 41. byly z kategorie nejvyloženějších. I v druhém poločase volaly po gólech šance Markoviče v 58. a Šrámka v 66. minutě. Hosté dali po našem nedorozumnění branku v 80. minutě a v 87. z brejku, když už domácí hráli vabank.

(Havel, Brož)

Chlumec patří k top týmům a s tímto kádrem by se neztratili ani v kraji. My klasicky prochrápli začátek a hbití domácí nám střihli 4 fíky během 10ti minut. Trochu jsme přeskupili řady a do poločasu jsme byli aktivnější, více na balonu, vytvářeli si šance a po zásluze i některé proměnili.
Po poločase jsme do druhé půle nevykročili dobře, rychlá branka nám vzala vítr z plachet. Po zbytek zápasu jsme se soustředili na prostřídání týmu na různých netradičních postech a přineslo to spoustu zajímavých poznatků. Zkrátka dobře jsme potrénovali, zápas splnil účel a výsledek nás nemusí mrzet. Bojovali jsme a při troše důrazu v soupeřově vápně by nám toho spadlo víc.

18. 04.
Začátek: 09:49
Konec: 12:49

KDY: sobota 18.4.2015
Na hřišti v Jičíně - umělá tráva
SOUPEŘI: Olympia HK, Jičín, Jičíněves

Druhý nistrovský turnaj jsme sehráli na UT v Jičíně. Bylo chladno, ale naštěstí nepršelo.