Konec: 18:48

ŽK: 2 - 1

Sestava: Voltr - Zumr, Kráčmer, Hrubý V., Schwarzer - Ježek P. (63. Markovič), Charous, Štěnička, Hrubý J. - Matoušek (87. Šrámek), Schod

Sestava Třebeš: Heřman - Tesař (86. Drapák), Michal, Farkaš, Zbořil - Štajer, Majer, Krykorka, Kordač - Zeman (80. Rychtár), Vlkanova (71. Semerák)

Hrálo se bojovné utkání bez větších šancí. Opticky byli více na míči hosté, ale největší šanci vyškrábl brankář Heřman Matouškovi. V penaltách kralovali gólmani.

KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. u kabin (kdo nám chce pomoct s hřištěm může dřív)
Soupeři:
Roudnice, Chlumec, Olympia HK
Nominace: všichni (je dost marodů, tak snad další omluvenky nepřibudou)

Těším se !

A jak to dopadlo ?

Výsledkově a herně nic moc. Chybělo hodně standardních opor díky nemocem, prodlouženému víkendu a tak různě. Takže jsme museli nakonec šáhnout po výpomoci Lukina s Bobčou - ročníky 2006 a 2005.

Nový HK, Olympia HK, Třebechovice
Nominace: všichni (omluvenky zatím Jelda, Matouš, Míra)

Jedu z Černilova krátce před 8mou. Beru Honzíka a Mišáka.

Hráli jsme proti prvním třem týmům v tabulce, takže nešlo o nic jednoduchého a každý bod byl sukces.

Jedu z Černilova můžu někoho nabrat.

Je hodně marodů, doufám, že další nepřibudou.
Jo, šunku už jsem poslal raději napřed, počká tam prý na nás ...

Sešlo se nám nadstandardně absencí a tak jsem musel povolat hned trojici starších elévků na výpomoc. Což se ukázalo jako prozíravé, protože během turnaje kvůli zdravotním potížím odpadl Kubas a Honzík nemohl dohrát kvůli rodinné akci. Takže poslední zápas už byl na krev jen se dvěma nastřídání.

(Bešík)
Lídra tabulky jsme sice potrápili, ale výkon nebyl vůbec kvalitní. Začneme hodně lehkovážně - rozehra lítala rovnou na kopačky soupeře. Věříme, že se nemůže nic stát a dostaneme 2 rychlé fíky. Přežijeme několik závarů (naše břevno zvoní minimálně 2x) a trochu se vzpamatujeme. Do druhé půle už jdeme srovnaní a přidáme kvalitu, druhý poločas sice vyhrajeme 1:0, ale je nám to ... platné.

Začátek: 15:30
Konec: 17:22

Branky: 32. Schod z PK, 38. Hrubý Vojtěch, 60. a 67. Markovič, 88. Hrubý Jan - 90. Schneider z PK

ŽK: Hrubý Vojtěch - Pátý 2x, Kubelka Tomáš, Polák
ČK: 78. Pátý

Sestava: Voltr - Zumr (8. Schwarzer), Kráčmer, Hrubý V., Schod - Ježek P. (60. Šrámek), Charous, Štěnička, Hrubý J. - Markovič (68. Šmied), Matoušek

Sestava Třemešná: Jákl - Pátý, Hažer, Kubelka Josef, Hruška - Schneider, Kubelka Tomáš, Macek, Kubelka Jaroslav - Kubelka David, Hendrych (69. Polák)

Kromě prvních 20. minut, kdy se začalo vyrovnaně a opatrně z obou stran, byl domácí tým jasně lepší a výhru si zasloužil. Domácí byli kombinačně, fotbalově a rychlostně silnější a předváděli našim fanouškům výbornou podívanou, která mohla skončit ještě výraznějším rozdílem.