Víte co nás čeká ve skříni, že ...

A jak to dopadlo ?

Černilov - Nový HK 1:2
(Bešík)
Lídra tabulky jsme sice potrápili, ale výkon nebyl vůbec kvalitní. Začneme hodně lehkovážně - rozehra lítala rovnou na kopačky soupeře. Věříme, že se nemůže nic stát a dostaneme 2 rychlé fíky. Přežijeme několik závarů (naše břevno zvoní minimálně 2x) a trochu se vzpamatujeme. Do druhé půle už jdeme srovnaní a přidáme kvalitu, druhý poločas sice vyhrajeme 1:0, ale je nám to ... platné.

Začátek: 15:30
Konec: 17:22

Branky: 32. Schod z PK, 38. Hrubý Vojtěch, 60. a 67. Markovič, 88. Hrubý Jan - 90. Schneider z PK

ŽK: Hrubý Vojtěch - Pátý 2x, Kubelka Tomáš, Polák
ČK: 78. Pátý

Sestava: Voltr - Zumr (8. Schwarzer), Kráčmer, Hrubý V., Schod - Ježek P. (60. Šrámek), Charous, Štěnička, Hrubý J. - Markovič (68. Šmied), Matoušek

Sestava Třemešná: Jákl - Pátý, Hažer, Kubelka Josef, Hruška - Schneider, Kubelka Tomáš, Macek, Kubelka Jaroslav - Kubelka David, Hendrych (69. Polák)

Kromě prvních 20. minut, kdy se začalo vyrovnaně a opatrně z obou stran, byl domácí tým jasně lepší a výhru si zasloužil. Domácí byli kombinačně, fotbalově a rychlostně silnější a předváděli našim fanouškům výbornou podívanou, která mohla skončit ještě výraznějším rozdílem.