« Neděle 17. Září 2017 »
Začátek: 14:45
Konec: 16:00

Černilov - Hoříněves 4:1 (2:1)
Fiala 2x, Sekyra, Petrikovič

Sestava: Jaroš - Havelka, Hovorka, Chudý, Voslař - Vrběcký, Bešík, Krejza, Petrikovič - Fiala, Sekyra (střídali Pelikus, Šmíd, Hroneš)

Dnešní zápas jsme odehráli ve velkém stylu, od začátku jsme byli lepší a fotbalovější než urostlí borci Hoříněvse. Loženek jsme si vytvořili na dvouciferné vítězství, ale neproměňujeme. Pouze průniky Nováka nám dělaly problém, ale Chuďas si ho po první povedené akci ohlídal a zbytek zápasu si špílmachr soupeře v podstatě nekopl. Dnes fungovalo úplně všechni - beci, záložka, hroťáci a kombinace. S podobným výkonem se můžeme měřit úplně se všemi. Hlavní je se sejít a na hřišti to odmakat. To se dnes povedlo.
Trochu jsem trnul jak si poradí mladší žáci. Měli jsme jich dnes na place 5, kteří si odehráli dopoledne svůj turnaj. Ale naprosto bez potíží odmakali i odpolední zápas na velkém hřišti a nic na nich nebylo znát.
Pochvala všem !