24. 02.
25. 02.
Začátek: 16:00
Konec: 17:15

V arktidském nefotbalovém počasí jsme sehráli první pohárový zápas skupiny. Favoritovi z vyšší soutěže jsme nedokázali vzdorovat ani 5 vteřit. Dnes se nedařilo nic. Rozehra utkání, máme balon, ťuknem si ho stoperovi a pic - přihrávka přímo na nohu rozběhnutého šutéra Brychty. Filip se ani nerozkoukal a už lovil míč v síti. Na kluky sedla deka, celý zápas jsme v útlumu. Kazíme jednoduché přihrávky, absolutně se nedaří rozehra zezadu. Soupeř byl větší, rychlejší a důraznější. Od stavu 1:7 v poločase jsem přestal počítat. Točili jsme sestavou jak to šlo, ale ke valnější změně nedošlo. Do toho všecho si Dáda zase natáhl třísilko.
Těžko hledat pozitiva, snad jen - Filip si móc pěkně zachytal, comeback Péti Jílka se povedl - předvedl velmi nadějný výkon, zatrénovali jsme si. Tak hlavně aby to někdo neodstonal, protože začátek sezóny se blíží.

(Petrikovič)

Druhý pohárový zápas byl o něčem jiném než minulý zápas. Nejen super počasí, ale hlavně výkon o parník lepší.
Od začátku jsme se do domácích zakousli a v podstatě se celá hra odehrávala na půli domácích. Co jsme ale dnes neproměnili se nevidí - opravdu zahozených loženek mraky, nastřelujeme břevno, Dan dvkrát překoná gólmana ale balon vždy z brankové čáry vykopává domácí obránce, ve vápně předržujeme balon, šperkujeme kombinace, ale neučelně.
Zato domácí hrají jednduše na brejky a v prvním poločase asi 3x hasí ošemetnou situaci výborný David v kase. V druhé půli naštěstí osvědčil čuch na góly Paprička, takže v poháru jdem dál my.