« Březen 01, 2018 - Březen 31, 2018 »

1. 03.
2. 03.
3. 03.
4. 03.
5. 03.
6. 03.
7. 03.
8. 03.
9. 03.
10. 03.
11. 03.
Konec: 11:15

Dobruška/Opočno - Čenilov 0:1 (0:0)
(Petrikovič)

Druhý pohárový zápas byl o něčem jiném než minulý zápas. Nejen super počasí, ale hlavně výkon o parník lepší.
Od začátku jsme se do domácích zakousli a v podstatě se celá hra odehrávala na půli domácích. Co jsme ale dnes neproměnili se nevidí - opravdu zahozených loženek mraky, nastřelujeme břevno, Dan dvkrát překoná gólmana ale balon vždy z brankové čáry vykopává domácí obránce, ve vápně předržujeme balon, šperkujeme kombinace, ale neučelně.
Zato domácí hrají jednduše na brejky a v prvním poločase asi 3x hasí ošemetnou situaci výborný David v kase. V druhé půli naštěstí osvědčil čuch na góly Paprička, takže v poháru jdem dál my.

Konec: 11:15

Dobruška/Opočno - Čenilov 0:1 (0:0)
(Petrikovič)

29. 03.
Začátek: 16:00
Konec: 17:31

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Vrabec - Sekyra, Bešík, Veselovský, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák

Černilov - Vamberk/Rokytnice 1:10 (1:4)
(Jaroš)
Zápas jak ze zlého snu. Hraje se vcelku brzo ve všední den, být před třetí na hřišti mne je docela složité, ale nějak se zadařilo. O to horší bylo překvapení, že i přes nahlášení zápasu neni připraveno nic kromě nalajnování. Takže místo nějaké rozcvičky a přípravy na zápas řešíme s klukama odnos tréninkových bran, přenos velkých bran (ani ve 12ti jsme ji nebyli schopni málem odnést z vedlejšího plácku), chybějící sítě, praporky, ukotvení atd. S přicházejícím rozhodčím tak, tak všechno připravíme a jde se na plac. Hrůza. A ve stejném režimu probíhá i zápas. Hosté přijeli kompeltní a busem a jak to v této soutěži už bývá, vyhrává ten kdo má větší počet předčasně vyspělých hráčů. Což byli hosté. Fotbalově to z obou stran nebyla žádná hitparáda, ale soupeř byl větší a výrazně tvrdší a bojovnější. My jsme měli šanci jen když jsme zakombinovali po zemi, ale to se moc nedařilo. První tři brány si v podstatě dáme sami a když se nadechujeme k náporu v druhé půli, tak zase přijde dlouhý nákop, souboj a gól. V tu chvíli klasika - hlavy dolů, přestáváme běhat a hrát a góly přibývají.

30. 03.
31. 03.
Konec: 11:30

Sestava: Vrabec- Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Myšák, Bešík, Mikušík, Jílek - Fiala, Jaroš - střídali: nikdo

Slávia HK/Malšova Lhota - Černilov 3:2 (2:0)
(Fiala, Jaroš)
Prodloužený víkend a souběh s mladšími žáky nás dostal do prekérní situace, kdy jsme neměli hráče a tak jsme zápas museli odehrát bez střídání. V prvních minutách začneme slušně. Péťa Jílek se pěkně uvolní a jde sám na gólmana, střela není tvrdá ani přesná, David se dostane napadáním gólmana do tutovky, ale branka z toho není. Postupně ubývá kombinace a zase se hraje holomajzna. Domácí nás začínají přehrávat ve středu pole, kde naší prckové nestačí na o hlavu větší kluky. Z nedůrazu pramení první branka, kdy nedostoupíme a necháme střilet domácáho kapitána a ten z nějakých 30ti metrů vymate šibenici. Po chvíli nereagujeme na odražený balón a situace se opakuje. V tu chvíli měníme rozestavení a Chuďas musí na střed, Havča na stopera a hra se srovnává. Do druhé půle vstoupíme výborně, kombinujeme, bojujeme dáme si dobrou finálku, takže najednou si připravíme šance a z těch nejvyloženějších 2 proměníme. Ale pak zase přestáváme hrát a probere nás až třetí gól, po kterém se nastěhujeme na polovinu domácích a snažíme se srovnat. Domácí si nic nekomplikují poslední minuty jen odkopávají a výsledek pohlídají.
Oproti čtvrtku zlepšení, ale ještě málo. Do dobré pohody se dostáva Dan, líbili se mi Havča s Chuďasem, ale někteří borci jsou oproti podzimu dost z formy. A to se srovná až pravidelným tréninkem. Takže se na vás těším v úterý a ve čtvrtek a neděli máme šanci na reparát s Poříčím.