« Čtvrtek 29. Březen 2018 »
Začátek: 16:00
Konec: 17:31

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Vrabec - Sekyra, Bešík, Veselovský, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák

Černilov - Vamberk/Rokytnice 1:10 (1:4)
(Jaroš)
Zápas jak ze zlého snu. Hraje se vcelku brzo ve všední den, být před třetí na hřišti mne je docela složité, ale nějak se zadařilo. O to horší bylo překvapení, že i přes nahlášení zápasu neni připraveno nic kromě nalajnování. Takže místo nějaké rozcvičky a přípravy na zápas řešíme s klukama odnos tréninkových bran, přenos velkých bran (ani ve 12ti jsme ji nebyli schopni málem odnést z vedlejšího plácku), chybějící sítě, praporky, ukotvení atd. S přicházejícím rozhodčím tak, tak všechno připravíme a jde se na plac. Hrůza. A ve stejném režimu probíhá i zápas. Hosté přijeli kompeltní a busem a jak to v této soutěži už bývá, vyhrává ten kdo má větší počet předčasně vyspělých hráčů. Což byli hosté. Fotbalově to z obou stran nebyla žádná hitparáda, ale soupeř byl větší a výrazně tvrdší a bojovnější. My jsme měli šanci jen když jsme zakombinovali po zemi, ale to se moc nedařilo. První tři brány si v podstatě dáme sami a když se nadechujeme k náporu v druhé půli, tak zase přijde dlouhý nákop, souboj a gól. V tu chvíli klasika - hlavy dolů, přestáváme běhat a hrát a góly přibývají.