Neděle 22. Duben 2018
Začátek: 14:30
Konec: 16:15

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Veselovský, Petrikovič - Fiala, Jaroš - střídali: Jílek, Vrabec, Křeček, Sekyra

Černilov - Dobruška/Opočno 3:2 (1:1)
(Mikušík, Petrikovič, Fiala)
Na domácí zápas jsme se těšili. Ideál letní počasí, hrajeme na hlavním hřišti, jsme téměř komplet, co víc si přát ? Možná klidnější průběh. Oba nástupy do poločasu máme výborné, šance ale neproměňujeme, pak nám trochu docházejí baterky a 2 rychlíci nám dělají velké problémy. Takže zápas je jako na houpačce a rozhoduje až Tobíkova akce na konci, kdy výborně zatáhne balon po pravé straně a dává nacvičeně pod sebe na Dana.
Zápas to byl ale vyrovnaný, oproti minulému zápasu se soupeř hodně zlepšil. Mrzelo mne hodně nepřesností, zbytečně jednoduchých přihrávek kazíme, to by se nám příště mohlo vymstít. Ještě specielní pochvala pro Béšu, dneska opravdu borec nakonec - válel, bylo ho plné hřiště, vyhrával souboje, kombinoval - palec nahoru.

A jako bonus, foto v příloze v plné kvalitě.

Konec: 19:00

FK Černilov -  SK Dobruška 2:1 (1:1)
22.kolo 1.A třídy - hlavní hřiště v Černilově

Branky:  19' Roubal (na 1:0), 88' Matoušek (na 2:1)  - 38' Majer
Sudí: Mlynář
ŽK: 4
:3
120 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič (49. Šmied), Matoušek, Hušek, Štěnička,  J.Hrubý (89. Benák) - Roubal

V přímém souboji o třetí příčku v tabulce jsme přivítali velice kvalitního soupeře. Dobruška přijela hrát fotbal, nenakopávala, takže se z obou stran hrál velice rychlý a kombinační fotbal, na A. třídu až nadstandardní. Prvních 15. minut bylo jasně v režii hostů. Naši borci asi byli ještě jednou nohou v kabinách, kdežto hosté si během prvních patnácti minut vytvořili 3 velké příležitosti hlavně díky fotbalovosti a rychlosti Kořínka. Postupně jsme se aklimatizovali a srovnali krok. Z toho rezultovala branka Roubala po milimetrovém pasu od Honzy Hrubého. Za chvíli na to běží Tomáš Markovič sám na brankáře, ale jeho obstřel šajtlí končí jen na tyči. Do poločasu se každému týmu ještě několikrát podaří zahrozit, ale radují se hosté, když se po standardce prosadí hlavou Majer.
V druhé půli už měli šance převážně domácí. Ale s brankou si počkali až dvě minuty do konce, kdy Michal Šmied našel ve vápně Tomáše Matouška, který se nemýlil a rozhodl o zisků cenných bodů.

VIDEO:
1. poločas
2. poločas

Sobota 5. Květen 2018
Začátek: 14:30
Konec: 16:15

Sestava: Hroneš Dan - Havelka, Chudý, Sekyra, Voslař - Mikušík, Bešík, Veselovský, Petrikovič - Jaroš, Fiala; střídal: Myšák

SK Třebechovice pod Orebem - FK Černilov   2 : 3 (1 : 2)
(Jaroš 1x; Fiala 1x; Petrikovič 1x)

Úterý 8. Květen 2018
Konec: 18:00

Loko Borohrádek - FK Černilov   9 : 4 (5 : 2)
(Křeček, Veselovský, Fiala, Jaroš)

Ve standardním světě, když dáte venku 4 fíky měli byste s přehledem vyhrát. Tohle ale nebyl standardní zápas. Pohořeli jsme na defenzivě. Soupeři v podstatě stačil dlouhý nákop za obranu a jediný hráč. My jsme špatně bránili, nekomunikovali, nezajišťovali se a tomu i odpovídá i počet branek v naší síti. Špatně už to bylo od první branky. Jednoduchý míč po zemi mezi naše stopery, který mohou sebrat nebo si pro něj doběhne gólman. Ale všichni koukají, tak se hecne soupeř, pro míč si seběhne a uklidí ho k tyči. A v podobném duchu jsme i pokračovali. Zkrátka, zápasy kde se nedaří brzo vzdáváme a není nikdo kdo by ostatní strhnul.
Hrůza.

Neděle 13. Květen 2018
Začátek: 14:00
Konec: 16:00

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík, Bešík, Sekyra, Petrikovič - Fiala, Jaroš - střídali: Vrabec, Veselovský, Myšák

Černilov - Kostelec/Častolovice 2:1 (1:1)
(Bešík, Chudý)
V první půli jsme začali hodně vlažně. Soupeře jsme podcenili, hráli profesorsky a vyráběli zbytečné chyby. Kdybychom dostali 3 fíky asi by se nikdo nemohl divit. Naštěstí pro nás hosté mají potíž s koncovkou. My máme jen náznaky šancí. Asi nejhezčí byla Papričkova akce kdy vykvedlal 3 soupeřovy hráče.
V poločase jsme si něco řekli, hlavně kluci přepnuli na vyšší rychlost a v podstatě jsme ji celou odehráli na půlce hostí. Ale ta koncovka, jen Chuďas může dát minimálně 4 fíky, Dan 2, sami před gólmanem neuspějí ani David Myšák nebo Marťa Sekyra. Ale hlavně, že herně to bylo úplně o něčem jiném. V obraně výborně David, vepředu si vyhověli Dan s Chuďáskem. Hubená ale zasloužená výhra je doma.

Čtvrtek 17. Květen 2018
Konec: 19:00

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Jaroš, Hovorka, Voslař - Vrabec, Bešík, Chudý, Petrikovič - SekyraMikušík - střídali: Myšák

Neděle 20. Květen 2018