Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Sekyra , Petrikovič - Veselovský, Fiala - střídali: Vrabec, Myšák, Vrběcký, Brož

Začátek: 16:10

Vrabec - Havelka, Jaroš, Křeček, Voslař - Mikušík, Bešík, Chudý, Hovorka - Sekyra, Fiala - střídali: Vrběcký

Dvůr Kálové - Černilov 1:2 (1:0)
(Sekyra, Vrběcký)
Do utkání jsme šli s velkým respektem. Soupeř nás na podzim totálně převálcoval a i první poločas byl lepší. Fyzicky disponovaní, rychlí a techničtí hráči nám svými průniky po křídlech dělali velké problémy. Naštěstí byl dnes ve velké formě Tobík, který chytal jak o život. Někdy pomohlo i štěstí, když například domácí hráč Tobíka obejde, ale přestřelí naši prázdnou bránu. Gól za poločas dostáváme jen jeden a sami máme několik zajímavých šancí hlavně díky Danovi, kde chybí kousek nebo akci zastaví rozhodčí přísným posouzením ofsajdu.
Do druhé půle vstoupíme lépe. Rychlý gól Martina Sekyry nám vlije do žil síly. Kluci zjistí, že to jde přidají, dřou a najednou si šance vypracováváme my. Gól nepadne bohužel po krásné akci Dana, kdy Davidu Mikušíkovi předloží míč před prázdnou bránu. Ani Chuďasovy tutovky k brance nevedou, ale nakonec se podaří gól vsítit našemu žolíkovi Jášovi. Béša ho dobře našel ve vápně a Jáša chladnokrevně uklízí míč placírou k tyči. V posledních minutách se soupeř nadechne k velkému tlaku, ale všichni kluci hrají na maximum a cennou výhru uhájí.

Konec: 17:45

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Sekyra , Vrabec - Jaroš, Fiala - střídali: Petrikovič, Myšák, Vrběcký, Veselovský

Černilov - Hostinné 8:2 (3:2)
(Fiala 3x, Jaroš 2x, Mikušík, Petrikovič, Veselovský)
První poločas byl z naší strany přímo strašidelný. Myslíme si, že se soupeřem bez bodu se nám nemůže nic stát a že góly přijdou samy. Nejen, že pohrdneme šancemi a nekombinujeme, ale necháme si dát i dvě branky. V druhé půli, ale zvýšíme kvalitu, přeuspořádáme řady. Posun Chuďase do středu zálohy nám dodá jistotu a mezihru. Celý poločas jsme na půlce hostí a dobrou kombinací je rozebíráme. Exkluzivní byla Davidova akce, kdy ze stopera v chůzi projde hřištěm, vymotá stále v chůzi 6 hráčů soupeře včetně gólmana. To jsem snad ještě neviděl.

Po příjemné rozlučce jsme tak zakončili vcelku úspěšnou a příjemnou sezónu. Zároveň se těšíme na novou, kde už nebude tolik 03kových kolohnátů.

Kdo si chce ještě kopnout, tak tento týden může na fotbálek s mladšími žáky v úterý a ve čtvrtek od 16:30.
Kdo se chce ještě hýbat dát, může se mnou a s Davidem chodit na pravidelné výběhy na okruh.