Čtvrtek 3. Září 2020
Konec: 17:59

Vzhledem k tomu, že jsme spoustu hráčů přes prázdniny neviděli, doufám, že se to tento týden zlepší.

Zápas: Černilov - Stěžery 3:strašně moc
(Flégl 2x, Matějus)
Setkali jsme se s fyzicky a fotbalově vyspělejším týmem, takže výsledek byl jasný. Pro naše borce to bylo mnohdy první setkání se zápasovým fotbalem a pro většinu i po prázninách první fotbal. Takže jsme se se na hřišti hledali. Ale to je klasika, začátek, který je třeba hodit za hlavu.
Kupili jsme jednoduché chyby, nebyli důrazní a soupeř nás zkušeně trestal. Pozitivem byl výkon bratří Doležalů - Chicharito se vepředu neúnavně rval s o tři roky staršími borci a souboje neprohrával + David nás podržel v kase.
Teď je to o tom chodit pravidelně trénovat a bude líp.

Pátek 4. Září 2020
Konec: 18:45

Nominace: všichni 08+09

Zápas: Černilov - FC HK dívky 0:2 (0:0)

Hostující tým se prezentoval velice kvalitním fotbalem.
Paradoxně v prvním poločase měly dívky více ze hry měly několik nebezpečných šancí. My jsme se do jediné vážné akce dostali jen jednou, když Zigi prošel obranou a běžel sám na gólmanku hostí a byl nekompromisně stažen zezadu stoperkou a protože to bylo před vápnem, tak výsledkem byl jen trestňák ...

V druhé půli jsme výrazně ožili, pomohl nám nástup Aldy do pole. Ale dojeli jsme na koncovku a nedůraz. Kryštof trefil tyč, Ondra Svoboda už výbornou gólmanku překonal, ale jeho střelu vykopla z brankové čáry obránkyně hostí, měli jsme hodně rohů, závarů a střel. Možná i díky tlaku směrem dopředu jsme 2x otevřeli cestu k brejku a byli jsme potrestáni.

Bylo vidět, že někteří borci naskočili do připravy až po prázdninách, takže souhra ještě vázla. Máme na čem pracovat.

POZOR: úterní zápas v Praseku se přesouvá na ČTVRTEK

Pondělí 7. Září 2020
Konec: 17:45

Technická - já jedu z práce přímo, Domina v Újezdě berou Šulcovi

Zápas: Nový HK - Černilov 22:5 (17:0)
(Flégl 3x, Matějus 2x)
Zápas dvou diametrálně rozdílných poločasů. Kvůli řešení nesmyslných prohlášení k COVIDu s rozhodčím nebyl čas na taktickou přípravu, takže první půle byla z naší strany totálně chaotická a domácí nás kombinací a fotbalovostí zcela přehrávali.
Nicméně do druhého jsem přeskupili řady, řekli si co kdo a jak má dělat a náš tým najednou fungoval. Agresivně jsme napadali, pozorně bránili, soupeře tlačili a výsledkem byl poločas 5:5.
Za druhou půli velká pochvala všem!!

Čtvrtek 10. Září 2020
Sraz: 16:30 v Praseku
Nominace: všichni 08+09
Zápas: Prasek A - Černilov 5:2 (2:2)
(Beny, Alda)
Domácí potvrdili své kvality a zaslouženě zvítězili. Opírali se o kvalitní defenzivu a dlouhé nákopy na 2 prémiové hráče. V první půli jsme ještě drželi krok a zápas byl vyrovnaný jak herně, tak výsledkově, ale v druhé jsme z brejku inkasovali, nedařila se nám předfinální fáze a při hře na riziko s cílem vyrovnat s otevřenou obranou jsme znova inkasovali.
V neděli jedeme pro změnu do Praseka znova. ;-)
Neděle 13. Září 2020
Začátek: 13:00
Konec: 14:31
Protože se nám v Praseku líbilo, dáme si repete.
Sraz: 12:30 v Praseku
Omluvenky: Mašina, Maty Petrovický, Zigy, Venda

Zápas: Prasek B - Černilov 5:3 (2:0)
(Beny, Ondra, Alda)

Přátelé, to byl zase zápas... Dostáváme strašně laciné branky a na ty své se strašně nadřeme.
Na střely 7:43, držení míče 30%:70%.
Čtvrtek 17. Září 2020

Nominace: všichni 10+11

Zápas: Černilov - FC HK dívky 3:17 (1:6)
(Matějus 2x, Warisch)
Dnešek ukázal, že jsme ještě nevyzrálí. Začneme velkým tlakem, 5 minut holky zatlačíme na jejich polovinu, dáme góla, je otázkou času kdy padnou další, ale pak dostaneme 2 fíky z brejku po nedůrazu a přestáváme bojovat, sklopené hlavy a zápas v podstatě odevzdáme. Škoda, protože fotbalově na to máme, ale zatím nám k tomu nefungují hlavy.

Pátek 18. Září 2020
Konec: 18:30
Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív. Čeká nás slušný soupeř, takže se dá čekat kvalitní fotbal.
Nominace: všichni 08+09
Omluvenky: David, Matěj P.

Zápas: Černilov - Stěžery 3:6 (3:1)
(Zigy 2x, Venda)

S lídrem soutěže jsem sehráli velice kvalitní utkání. Změnili jsme sestavu, abychom nejzkušenější hráče měli vzadu. Beny poprvé zkusil post gólmana, 3 velcí a kvalitní beci (Alda, Kryštof, Havča) drželi na uzdě útočná tykadla hostí.
V první půlce se taktika dařila. Hosty jsme zaskočili kvalitní hrou, k ničemu jsme je nepustili a z řady šancí jsme vstřeli 3 branky. Výborná práce.

Čtvrtek 24. Září 2020
Konec: 18:00

Zápas: Hoříněves - Černilov 5:14
(Flégl 6x, Matějus 3x, Šulc Seb. 2x, Šulc Nik., Špička, vlastní)
Konečně jsme se výrazněji prosadili gólově. Bylo to po celozápasové převaze. K vidění bylo hodně fotbalových akcí, přesto jsme stále hodně hloučkovali a nebyli důrazní. Ale projev byl výrazně lepší než minule.
Pochvala všem.

POZOR: zápas v Malšově Lhotě přesouváme na středu kvůli dešti.

Konec: 18:45

Sraz: 16:30 ve Lhotě pod Libčany
Omluvenky: Maty Petrovický

Zápas: Lhota p. L/Roudnice - Černilov 2:2 (1:1)
(Zigy, Beny)
Herně jsme spokojení. Hlavně v druhé poločase jsme předvedli výborný výkon. Ale klasika - co neproměníme, je šílené. Dneska to bylo i včetně neproměněné penčle.

Středa 30. Září 2020
Konec: 18:00

Nominace: všichni 10+11

Zápas: Malšova Lhota - Černilov 22:11 (12:3)
(Matějus 6x, Flégl 3x, Šulc Seb., Bureš, Waniausová)
Klasika - dobře začneme, vedeme 3:1, pak nás dva laciné góly rozhodí, že inkasujeme v podstatě ze všeho. Po poločasovém vysvětlení se výrazně zlepšíme a hrajeme už vyrovnanou partii.