« Pátek 04. Září 2020 »
Konec: 18:45

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív
Nominace: všichni 08+09

Zápas: Černilov - FC HK dívky 0:2 (0:0)

Hostující tým se prezentoval velice kvalitním fotbalem.
Paradoxně v prvním poločase měly dívky více ze hry měly několik nebezpečných šancí. My jsme se do jediné vážné akce dostali jen jednou, když Zigi prošel obranou a běžel sám na gólmanku hostí a byl nekompromisně stažen zezadu stoperkou a protože to bylo před vápnem, tak výsledkem byl jen trestňák ...

V druhé půli jsme výrazně ožili, pomohl nám nástup Aldy do pole. Ale dojeli jsme na koncovku a nedůraz. Kryštof trefil tyč, Ondra Svoboda už výbornou gólmanku překonal, ale jeho střelu vykopla z brankové čáry obránkyně hostí, měli jsme hodně rohů, závarů a střel. Možná i díky tlaku směrem dopředu jsme 2x otevřeli cestu k brejku a byli jsme potrestáni.

Bylo vidět, že někteří borci naskočili do připravy až po prázdninách, takže souhra ještě vázla. Máme na čem pracovat.

POZOR: úterní zápas v Praseku se přesouvá na ČTVRTEK