4.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 1.září od 17 hodin * tráva v Černilově

Branky: 13.min 0:1 * 14.min J.Hrubý 1:1 *  32.min 1:2 * 91.min 1:3

Sudí: Paulus ŽK: 1:3 (V.Hrubý) 110 diváků

Sestava: Šebesta - Schwarzer, V.Hrubý, Štěnička, Daněk -Šmied,
Hušek, Svatoň, Matoušek, J.Hrubý -
Markovič (58.Roubal)

Končně na hlavním hřišti, ale hned nás otestoval favorit soutěže a loňský vítěz SK Libčany.  3.min: Matoušek mířil vedle. V 5 min pokus Libčan nad. 13.minuta dlouhý míč za obranu šťastně tečovanýhlavou mimo dosah Šebestových rukavic: 0:1. Hned po rozehrávce se v šanci ocitl Matoušek, brankář jeho první pokus vyrazil, druhý ztlumila obrana k zakončujícímu a srovnávajícímu Hrubému. V 19.min se utrhl Hušek, ale po jeho náhře Šmiedovi zblokoval pokus obránce. Následně se na chvíli spustil vydatný déšť. V 25.min obrana zblokovala Šmiedův centr. 32.min: standartka hostí a opět důrazné hlavičkové prosazení... 1:2. 35.min přímý kop likvidoval Šebesta. 37.min J.Hrubý hlavou mimo. I po změně stran jsme byli aktivní, ale ve vápně měli nebezpečnější šance hosté. Nastřelili i tyč, protáhli Šebestu. Nebezpečnou střelu na naší straně vyslal J.Hrubý, pak hlavičkoval nad. Matoušek poslal míč vedle. Zvrátit výsledek jsme mohli v poslední minutě, ale přímý kop šel nakonec do obránců Libčan, ti založili rychlou akci a zakončili jí do odkryté brány na konečných 1:3. Pokud se výkon zopakuje v dalších zápasech, s jinými soupeři by to na body stačilo.