FK Černilov B - SK Smiřice B 5:2 (0:1)

KDY: neděle 18.září 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída (6.kolo)

Branky:   15´ 0:1 * 47´ Benák 1:1 * 55´ 1:2 * 65´ Novák 2:2 * 77´ Flégl 3:2 * 84´ Roubal 4:2 * 88´ J.Hovorka 5:2

Rozhodčí: Dostál ŽK 1:1

Sestava: Hlaváč - Dolejší, Macháček, Šmied Mart., Dědek - Novák, Gernat, Jelen, M.Obzina (56 Roubal) - Benák, Flégl
(81 J.Hovorka)

Hosté zlobily asi hodinu hry, do té doby byl zápas vyrovnaný. Víc šancí jsme měli my, ale soupeř byl produktivnější. Rozchytal se jim brankář. Po půli konečně proměnil svoji šanci Benák. Smiřice se trefili ještě jednou, ale to už jsme zahájili sérii neproměněných šancí, kterou přerušil z přímého kopu Novák. Zápas se definitivně zlomil v 77.minutě kdy Flégl zužitkoval příhru z brankové čáry. Několikrát jsme trefili brankáře, břevno... tak jako po Novákově přímáku, ale odražený míč důrazně sledoval Roubal. Další premiérovou trefu mladíků si v závěru zapsal Hovorka.