FK Černilov A - Sokol Třebeš

FK Černilov - Sokol Třebeš  0:3 (0:1)

Sobota 12.11 od 10:30 hodin

12. Černý ,72.Krykorka, 90. Zeman Jakub

ŽK: Matoušek, Zumr

Sestava FK Černilov: Ruml-Zumr,Schwarzer,Urban,Schod- Šmied (60.Žaba),Štěnička,Charous,Matoušek(80.Novák),Roubal-Markovič

Poslední podzimní zápas se hrál v netradičním čase za chladného počasí. Třebši se na podzim v I.A třídě daří, potvrdila to i mírnou územní převahou, včetně vedoucí branky. Následně jsme se do šancí dostávali i my, Markovič ale jen protáhl brankáře a pak po centru z prava na malém vápně netrefil míč do opuštěné brány. Po změně stran nedosáhl na centr Roubala Šmied a když Roubal nastřelil jen konstrukci brány, potvrdilo se pravidlo : nedáš-dostaneš. Po ruce tísněného Zumra (nastoupil po delším zranění)  na hranici vápna se proti nám pískala penalta. Ruml ji sice zneškodnil, ale následovaly rohové kopy a z druhého se hosté hlavou důrazně prosadili. Náš následný tlak už byl bez vyložené šance, nakopak Třebeš do otevřené obrany trestala potřetí.