Hodnocení turnaje na Olympii + pokřik, děkovačka

Zpravidla nevím, kolik naše zápasy skončí, protože si spíše všímám hezkých kliček a střel, pěkné rozehry,  proto nenabídnu ze soboty výsledky, ale jen krátké hodnocení - 4 zápasy, 4 výhry, ve 4 zápasech jsme dostali asi jen 4 góly a sami jsme jich dali asi 35. Takže dobré. Musíme si fotbalu ale víc užívat, zkoušet více kliček, lépe se pohybovat na hřišti, být ještě důraznější hladovější, neusnout na vavřínek, při vší úctě - toto nebyl soupeř, který by nám měl dělat nějaký problém, toto nebyl soupeř podle kterého bychom se měli měřit.

A úkol pro všechny - musíme vymyslet nový pokřik. Něco originálního, nesprostého, ale chlapského!!!! Soutěžíme o bombóny, návrhy přijímám ve čtvrtek na tréninku!!! A nacvičíme děkovačku, cítím, že ji budeme potřebovat...