Hodnocení víkendu, jara, plán na týden, Hýňa cup, rozlučka

Poslední 10. kolo KP v České Skalici

Černilov - SK Rozkoš 7:1,g. Míša, Luky 2, Paprika, Fany, Honza, Pelda

Poklidný zápas, během 5 minut domácím dáváme 4 fíky a v pohodě si zápas dohráváme.

Černilov - Týniště 5:1, g.Pelda, Míša, Cyril, Honza, Mark

Kromě prvních pěti minut máme zápas jasně v rukou a i přes výškovou a váhovou převahu protivníka si hrajeme svůj fotbal a nedáváme Týništi žádnou šanci s výsledkem něco dělat.

Takže jsme na jaře odehráli 20 zápasů s bilancí 18 vítězství a 2 proher při celkovém skóre 109:28. Ale spíše než výsledky se nám líbila hra, kterou jsme prakticky po celé jaro předváděli. Kluci se na hřišti vidí, jsou schopni soupeře přehrát kombinačním fotbalem, kterým se i oni sami baví.

Poděkování patří všem, kteří jezdili na zápasy kluky podporovat a za mě velké díky Jardovi alias Jarolímovi a Tomášovi Obzičovi, bez kterých bych neměl sebemenší šanci, aby kluci byli 3x týdně na tréninku, samozřejmě by nebyli krásné reportáže z věšiny turnajů..... Díky hoši. Zbytek probereme v sobotu na rozlučce!!!

Plán na týden: úterý a čtvrtek pohodové fotbálkové tréninky 16,30 - 18,00

Hýňa cup: sobota to bude masakr, nominace je jasná a je jako po celý fotbalový rok - jdeme na to všichni + Filip France a Chuďas Petr. Sraz kluků bude v 8,20 na našem pažitu, celý den plný kopané - 9 zápasů po 15 minutách. Kluci si vezmou kopačky, chrániče, jídlo a pití na skoro celý den(budou mít lísteček na 1 paras v rohlíku + limo). Dobrou náladu a bojového ducha si vezměte sebou.

Rozlučka se sezónou: hned po skončení turnaje cca. 18,00 se odebereme do hospody, kde zamluvím místa a už nyní je objednáno 16 ks vynikající černilovské pizzy a pro kluky kofolku. Za to bych od každého z rodičů vybral 150 Kč, čímž by byla zaplacena pizza jak pro kluky i pro nás dospělé + pro hráče limonáda. Za zbylých pár drobných koupíme chipsy. Ostatní si my jako dospělí budeme platit každý sám.

Toť vše a ještě jednou díky za přízeň po celý rok.