hodnocení víkendu + plán na týden pro krajské elévky + výběry OFS U - 10 a 11

V sobotu jsme zajeli na PVC povrch do Rychnova, kde jsme se utkali mužstvy Třebše a Rychnova. Chyběli nám tři hráči základu a bylo to na hřišti znát. Určitě nám nepomohli ani dva čtvrteční zápasy s FC HK, které nás stály spoustu sil, takže po cca 38 hodinách jsme museli opět šlapat na plné obrátky 80 minut. Těžká písemka. Zápas s Rychnovem se jednomu našemu týmu vedlo velice dobře a domácí porazil 8:5, ale druhý tým dostal rychtu. V zápase s Třebší se role vyměnily a naopak se o poznání lépe vedlo druhému týmu a mému zase ne. Ale s Třebší už na nás únava byla velice znát. Nic se neděje sezóna se zlomila do druhé půlky a pokusíme se ještě nějaký bodík urvat.

Černilov - Rychnov 9:20, g. Luky 4, Honza 3, Pafka, Míša

Černilov - Třebeš 9:23, g. Míša a Luky 4, Pelda

Plán na týden:

Úterý : 16.30 - 18.00

Středa : 16.15 - 18.00

Čtvrtek : 16.30 - 18.00

Víkend volný, užijte klidu objezděte babičky, ať můžeme sezónu dohrát v klidu a plném počtu.

Neděle - Míša Šolc, výběry OFS HK U-10 na Novém HK, Cyril jako náhradník

Pondělí - Luky, Mark, Honza, Pelda a Dan, výběry OFS U-11 v Hořicích, sraz na místě 9.20, oběd zajištěn. V týdnu se domluvíme na odvozech.