hodnocení víkendu + plán na týden pro mladší žáky

V sobotu jsme odehráli dva zápasy na rychnovské umělce, kde se nám sakra nevyvedl první zápas s Třebechovicemi, kde jsme rupli až žalostně 0:6. Kluci se snažili hrát fotbal, ale dvěma hrubkama jsme Třebechovice posadili do sedla, poté třebky dobře bránily a nákopama za naší obranu zvyšovaly náskok. Bohužel jsem přesně na to kluky před zápasem upozorňoval. Vytvořili jsme si hodně šancí, ale vychytal nás výborný gólman Třebechovic.

Druhý zápas, ze kterého jsem po prohraném zápase měl velké obavy, jsme zvládli o poznání lépe. Zápas skončil po přestřelce 6:4 pro nás, kde jsme měli 6 různých střelců. Nakonec jsou tři bodíky z Rychnova pro nás zlaté.

Plán na týden:

Pojedeme klasický týden, úterý, středa, čtvrtek trénink 16.30 - 18.00

Neděle poslední a to sedmý zápas v řadě venku( to jsem nikdy nezažil a doufám, že nikdy už nezažiju). Tentokrát jedeme do Častolovic, soupeři Kostelec/Častolovice a Třebeš. Tedy první a druhý tým tabulky. Informace doplním ve čtvrtek.