Hokejsté na MS neuspěli na nájezdy, muži Černilova na penalty

FK Černilov- SK Roudnice  0:0  na penalty 1:3

27.kolo 1.A třídy - Neděle 26. května od 17 hodin * tráva v Černilově

Branky: x

Sudí: Filip ŽK: 2:1 (Hušek,Schwarzer) *  110 diváků

Sestava: Tošovský-Daněk,Urban,V.Hrubý,Zumr-J.Hrubý, Hušek, Schwarzer, Matoušek (82.Štěnička), Šmied - Markovič (40.Benák)

Začátek byl z obou stran opatrý. Přeci jen se hrálo o postupovou pozici do kraje, respektive třetí místo v tabulce 1.A třídy. Až v 16.minutě jsme před Rumlovou bránou vytvořili závar, jehož výsledkem byla Schwarzerova střela právě do našeho bývalého brankáře. 28.min : Markovič se prodral do šance, ale lobovaný pokus nad vybíhajícím Rumlem obrana odvrátila. O dvě minuty později se i hosté dostali do šance, ale po rohu hlavičkovali mimo. V 36.minutě přišel Huškův centr, ale J.Hrubý ho hlavou poslal nad. Naši útočnou snahu následně ovlivnilo obnovení zranění Markoviče, po kterém jsme museli střídat.  V druhé půli jsme měli první šanci my, ale Ruml Šmiedovu střelu vytáhl. Následně v 55.min a 67.min měla dva nebezpečné brejky Roudnice. Poprvé zasáhl Tošovský podruhé šel míč mimo. I v 76.minutě si do kolonky šance mohli zapsat čárku hosté. Naše největší možnost přišla v 84.min kdy jsme rychle rozehráli standartku a Šmiedův centr na zadní tyč poslal J.Hrubý hlavou jen do Rumla. Následně už hrozili jen hosté. Po jejich stadartce šel míč mimo a následný závar jsme vyřešili. Následovali tak pokutové kopy o druhý bod: Urban proměnil, stejně tak jako soupeř. V druhé sérii nápalil míč do tyče Daněk a hosté uspěli. Třeté série: J.Hrubý trefil Rumlovo tělo, soupeř tyč. Čtvrtá série: Zumr tyč a Ruml se ujal exekuce, kterou zvládl. 1:3.

Zápas provázelo solidní počasí a solidní divácká návštěva, která dala přednost kopané, před zápasem našich hokejistů o 3m, kde jsme neuspli na nájezdy. Na zeleném trávníku v Černilově to bylo podobně.