I v druhém kole 1.A třídy mužů výhra

2.kolo  1.A třídy * hřiště Černilov   neděle 20.8 od 17h

FK Černilov - Spartak Police nad Metují  4:2 (2:1)

Branky: 16min 0:1 z penalty * 17min 1:1 Roubal * 22.min Šmied 2:1 * 49.min Šmied 3:1 * 58.min Matoušek 4:1 * 73.min 4:2
Sudí: Stejskal ŽK: 0:1

Sestava: Voltr - Zumr,Urban,V.Hrubý, Schwarzer - Šmied,
Štěnička, Matoušek, Hušek, Rídl (68.Benák) - Roubal (88.Hlína)

V sestavě chyběl Markovič a čerstvě i J.Hrubý a Ježek. Příležitost tak dostal Rídl, který byl na hřišti hodně vidět, a od začátku nastoupil Hušek. Šance si v úvodu vytvořili domácí. Šmied s Roubalem ale z úhlu brankáře nepřekonali. Matouškův přímý kop brankář vyrazil na roh. Rychlý brejk hostí jsme ve vápně zastavili nedovoleně rukou a Police se ujala vedení z penalty. Černilov to nezlomilo a Roubal (téměř vzápětí) po Rídlově přihře, z otočky ke vzdálenější tyči srovnal. V 22.minutě už to bylo 2:1, když se míč dostal na zadní tyč a Šmied trefil horní roh. Hra se pak odehrávala mezi šestnáctkami, hosté nakopávali míče a nebo zamířili jen nad. Matoušek byl ve vápně nedůrazný. Šmiedův prudký centr před bránou netrefil Roubal. Černilovu vyšel vstup do druhé půle: Roubal utekl po levé straně a centr na zadní tyči zužitkoval přes brankáře Šmied. Matoušek mířil nejdřív nad a pak vystihl chybu obrany a k tyči zvýšil na 4:1. Tím ale snaha Černilova téměř skončila. Hosty nakopla šance po lobu přes Voltra, kdy míč skončil na tyči. Převahu hosté korunovali tečovanou střelou, která skončila v síti: 4:2. Nováček soutěže naštěstí jen nakopával míče a s těmi si naše obrana poradila.