Info pro hráče k příspěvkům na kalendářní rok 2019

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2019 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 7 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů příspěvky neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.