FK Černilov - Spartak Kobylice  3:4 (2:3)

27.kolo 1.A třídy - Neděle 27. května od 17 hodin * hřiště v Černilově

Branky: V.Hrubý, Roubal a Svatoň
Sudí: Svoboda  ŽK: 5:4  70 diváků

Sestava: Kollátor (46.Voltr) -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer (69.Benák)- Markovič (55.J.Hrubý),  Matoušek (46.Svatoň), Štěnička (85. Ridl), Hušek, Šmied -
Roubal

4.minuta a přímý kop hostí skončil pod břevnem. Hned po rozehrávce poslal Markovič tutovku do brankáře. Ve 13.minutě prošel centr Markoviče celým vápnem, ale dobíhající Śmied trefil jen nohy obránce. O minutu později Hrubý nad. V 17.minutě se důrazní hosté prosadili ve vápně. Souboje vyhrávali hosté, často na hranici pravidel, ale sudí to toleroval. 28.minuta Šmied vedle. O minutu později našel Roubal na malém vápně Matouška, ale tomu chyběl důraz v zakočení. O další dvě minuty Roubal pokazil náhru před bránu. v 34.minutě Matoušek zahrával roh a V.Hrubý jako jeden z mála ukázal dostatečný důraz ve vápně. 1:2. Jen o dvě minuty později jsme ztratili v obraně míč a soupeř snadno přehodil povyběhnutého Kollátora. 41.minuta:  Roubal se prosadil kličkou brankáři. 2:3. O dvě minuty později Aleš utekl, ale náhra se mu nepovedla. Druhý poločas byl na šance chudší, ale přesto jsme zápas mohli rozhodnout v náš prospěch i když soupeř nadále produkoval nakopávané míče a důrazné bitvy o míč, časté zdržování když mohl... Pět minut po příchodu na hřiště dostal Svatoň dlouhou přihrávku a zužitkoval ji svým prvním gólem za muže. V 58.minutě mířil Roubal vedle a o minutu později jsme inkasovali počtvrté. Rozhodující byla i 76.minuta kdy se po faulu ve vápně na nás postavil k penaltě Roubal, ale míč poslal vedle. I další šanci Aleš poslal jen těsně vedle tyče. Snažili jsme se centrovat z křídel, ale šance tlumila obrana hostí. Svatoň pak hlavičkoval jen slabě a Roubal opět trefil v šanci jen obránce. Závěr si hosté pohlídali.