Pátek 19.7 od 18h zadní hřiště v Černilově:

FK Černilov - Třebechovice 1:0 (branku dal v 48.min Markovič)

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Urban, V.Hrubý, Daněk - Šmied,Matoušek, Svatoň, Charous, J.Hrubý - Markovič (střídal Štěnička, Mikunda a Roubal)

Letní příprava začala a s ní i přáteláky. V týmu skončili Benák (konec činnosti) Zumr (přestup do Libřic) a Tošovský (návrat do Libčan). Staronovou tváří je Roubal. Dnes chyběl Hušek.

Neděle 28.7 od 17:30 v Českém Meziříčí : Předkolo poháru hejtmana Královehradeckého kraje

FC České Meziříčí - FK Černilov 0:4 (48. a 90min J.Hrubý 71min V.Hrubý a 81.min Šmied)

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Urban, V.Hrubý, Daněk - Šmied,Matoušek,
Svatoň, Mikunda, J.Hrubý - Roubal

V první půli jsme se snažili rozhodnout po rychlých akcích, ale zakončení se nám příliš nedařilo. Něco jsme poslali mimo bránu (Roubal, Hrubý) a zbytek pochytal brankář. Domácích jsme dostali do dvou velkých šancí a zahrozili i z přímáku. Hned po změně stran se po centru Šmieda hlavou prosadil Hrubý a jistotu přinesl gól jeho bratra po Mikundově centru. Mikunda si zopakoval asistenci při Šmiedově brance a poslední slovo měl opět hlavou J.Hrubý po rohu Šmieda. Ve druhé půli jsme aktivitu přenechali spíš domácím, ale zlepšili jsme se v produktivitě.

neděle 4.8 od 17:30 v Jaroměři: 1.kolo poháru hejtmana Královehradeckého kraje

FK Jaroměř - FK Černilov 2:1 (89. Markovič)

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Urban, Charous, Daněk - Šmied,Matoušek,
Svatoň, Štěnička (72.Mikunda), Matoušek - Markovič

Opět tristní pohled na naši střídačku. Tentokrát chyběl Roubal a bratři Hrubí. Na druhou stranu všechno špatné pro něco dobré a my si mohli vyzkoušet sestavu pro případnou hráčskou krizi v sezóně. První poločas byl spíš nezáživný. Na obou stranách si hráči zapsali střelu těsně vedle a nad. Domácí ale přidali něco navíc a tém byla po vyražené střele Šebestou úspěšná hlavičková dorážka z 42.min. Po změně stran nebezpečně nad vystřelil Markovič. Centry z prava se zakončení nedočkali (Mikunda, Markovič), neuspěl se svým pokusem ani Šmied, aktivní Svatoň se ke koncovce nedostal a tak domácí potrestali okno v naší obraně a my dohrávali zápas s tím, hlavně se nezranit a nezpůsobit si další problémy v sestavě. Přesto v závěru po Huškově průnikovce zakončil úspěšně Markovič. Na myšlenky na zvrat už ale chyběl čas a síla.