Lokomotiva HK B - FK Černilov B 4:1

KDY: sobota 25.4. 2015 od 17 hod
hřiště v Plotištích - 11.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: Lokomotiva HK B - FK Černilov B  4:1 (3:0)

Branky:  2´ 1:0 * 12´ 2:0 * 30´ 3:0 **  60´Matoušek 3:1 * 88´ 4:1

Rozhodčí:  Doubrava    Karty: žluté 0:1 (Mich.Voltr) červené 0:1 (Benák)

Sestava: Voltr Lukáš - Dolejší (46 Šmied Martin) , Voltr Michael,Benák , Nápravník Josef - Obzina (72 Hlína) , Bouchal, Matoušek, Nápravní Jan (80 Holeček) - Havlas, Jelen

Úvod zápasu prvního s druhým se nám nepovedl a vstup v podstatě ovlivnil celý další průběh zápasu. V 2.minutě jsme na zadní tyči nechali hlavičkujícího Tučka a o deset minut později se situace v podstatě opakovala, s tím rozdílem že brance do sítě pomohl hlavou ještě Nápravník. V další šanci domácí přestřelili, zatím co my se dopředu vůbec neprosazovali. I třetí gól padl po centru a přesné hlavičce. Po změně stran jsme se už častěji nastěhovali na polovinu domácích, ale střelecký efekt byl nevýrazný, vyjmě trefy Matouška k tyči. Domácí do otevřené obrany podnikli několik brejků, které skončily na kostrukci naší brány. Další pokus zlikvidoval Voltr. Na druhé straně hlavičku jeho bratra na brankové čáře vyhlavičkoval obránce. Zlobili jsme na sudího kvůli ruce ve vápně a neodpískané malé domů, ale dnes by nám stejně pomoc sudího moc platná nebyla. Domácím se brejk povedlo dotáhnout do konce až v závěru. Při odchodu do šaten poděkoval Benák sudímu za bezchybné rozhodování v zápase a za odměnu od něj uviděl srdcové-červené eso. Což znamená v prší jediné: " Přišti hru stojíš !"