ZÁPAS: Cerekvice - FK Černilov 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Hušek Diváků : 20

Sestava: Kolátor- Hlaváč, D.Ličman,Krupička, Pražienka- L.Ličman (15 Dolejší), Obzina (15 Lamla,45 Obzina), Daniš, Kundrt - Šmied (36 Dědek), Roubal (36.Panenka a 54.Šmied)

Branky: 2x Daniš 1x Obzina, D.Ličman a vlastní

Se svou jasnou převahou si Černilov, hlavně ve vápně, vůbec neporadil. Když se útok povedl a někdo vystřelil na bránu, bylo to na připraveného brankáře. Až po 15ti minutách se poprvé trefil Daniš. Pět minut před koncem kopal penaltu za sražení Šmieda, ale neuspěl ani z následné dorážky. S podmáčeným terénem se kluci potýkali hlavně ve druhé půli. Ve 44.minutě kopal Daniš roh a domácí si ho srazily do sítě. 50-tá minuta: Obzina po předchozí nastřelené tyči byl už úspěšný.Domácí se nedostali ani za polovinu, ale tlak Černilova končil na kopačkách obránců, v kaluži a nebo mimo. Kromě střely D.Ličmana, která prošla pod brankářem. 56.minuta a branka na 5:0. Po Kundrtově centru do vápna změnil směr střely Daniš. Každý z ofenzivních hráčů si zapsal alespoň dvě šance, Černilovští se trefili v jednoznačném zápase jen čtyřikrát.