ZÁPAS: SK Smiřice- FK Černilov 0:8 (0:5)

Rozhodčí: Koki

Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč (41. Jak.Žaba), Kadlec, Kunc (24 Jan Žaba)- Kundrt, Šmied Ličman(38.Dědek), Daněk- Dědek (30.Flégl),Roubal (44.Kunc)

Branky: 2x Roubal,Daněk, Ličman a Kundrt

První kolo tradičního žákovského poháru. Domácí postavili hodně omlazený kádr, ale i tak si to Černilov někdy zbytečně komplikoval a až po osmi minutách odmítl útočné "kopání se za uši" Kundrt a zajistil klukům vedení. O minutu později po Šmiedově přistrčení trefil " angličana" Ličman. 2:0. Roubal se ke svým šancím sice stavěl ledabyle, ale ve 12 té minutě přenechal galantně gólovou radost Daňkovi.Do šance se drali i domácí, ale Kollátor se zaskočit nenechal. V závěru se Roubal prosadil po otočce ve vápně a po centru Kundrta zvyšoval hlavou už na 5:0. Ve druhé půli se hrálo zbytečně moc přes střed, který byl zahuštěný a kde se těžko mohla povést nějaká povedená akce. Smiřice se snažili, ale na zakončení jim chyběla síla. 43.minuta: Kundrt rozehrál roh na bližší tyč, kde byl připravený Ličman. 50.min: Centr Šmieda zprava a Daněk hlavou přeloboval brankáře. Skóre uzavřel po Dědkově rohu a přesné hlavičce Kundrt.