ZÁPAS: FK Černilov- Nový Bydžov C 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Dostál Diváků : 30

Sestava: Kollátor - Pekárek (31.Dědek), Jánský (50.Bednář), Panenka, Kunc- Lamla,Šmied, Kadlec, Kundrt- Flégl (55.Pekárek), Roubal

Branky: 3x Roubal 2x Kadlec 1x Kundrt a Šmied

Zápas jsem viděl až od stavu 3:0 a přes konečný jednoznačný výsledek pro kluky nejde rozhodně říct, že by Bydžov hrál nějak odevzdaně, naopak. Ve druhé půli často na delší době zůstal na polovině domácích a hlavně výtečné Kollátorovi zákroky hostům zabránily vstřelit více branek. Podle slov trenérů byla první půle i přes stav 3:0 herně slabší. Jak to probíhalo ? V 6.min Roubal prošel ze strany a z úhlu poslal domácí do vedení. Na 2:0 zvyšoval Kundrt, který využil chybu brankáře a třetí úspěch zaznamenal po svém průniku Šmied. Přímý kop Roubala po změně stran zaplachtil přesně k levé tyči. Hosté využili polevení v obraně a snížili křížnou střelou na zadní tyč, ale dál už se prosazovali střelecky produktivnější domácí. Aleš Roubal dal na 5:1 po střele z hranice vápna. Brejk nevyužil Dědek a po něm ani Šmied. Po jeho vysunutí ale Kadlec přehodil brankáře na 6:1. Poslední slovo měl po Dědkově centru z pravé strany opět Kadlec, který dobíhal před branku a kolenem poslal míč do sítě. Kluci se tak naposledy představili doma a aby se po podzimu vyšplhali na čelo tabulky okresního přeboru, musí vyhrát za týden v Červeněvsi a 14.11 zvládnout dohrávku s Třebší (pokud počasí dovolí).

PODĚKOVÁNÍ

Dobrá práce hráčů a trenérů byla korunována další výhrou.Kluci,děláte nám radost jen tak dále radost pohledět.   Svoboda

Dobrý zápas

Kluci,byl to opět parádní výkon zejména ve druhém poločase!Jen tak dále!Čekají vás ještě dva zápasy,které když zvládnete tak přezimujete na čele tabulky!!!    Díky za předvedené výkony.  F.