Muži - B: Mistrovský zápas na Novém HK, 0:4

16.08.2009 - 10:00
16.08.2009 - 11:45

KDY: neděle 16.8.2009
Na hřišti TJ Spartak Police n. M.
ZÁPAS: FC Nový Hradec Králové B - FK Černilov B 4:0

Výsledek převzat s webu FC NH, doufejme že to není pravda ...

Potvrzení z webu OFS:

Po zlepšeném výkonu ve 2. poločase Nový Hradec B jednoznačně
zvítězil.

Fakta - branky: 51. Linder Jindřich, 74. Radoňský, 82. O. Kolář, 90. + 1. Vopálka Jan, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Kincl.

Sestavy -
Nový Hradec B: Vašata - Elfmark, Kremsa, Horyna, Hloušek M. - Linder Jindř., Vopálka P., Kotlant, Jindra J. (80. Hejhálek Jiří) - Kolář O. (86. Vopálka Jan), Radoňský.
Černilov B:
Voltr - Souček, Hryzlík, Holeček (75. Maléř), Šrámek - Pokrupa (66. Hlína), Králík, Havlas, Štěnička - Plíva M., Plíva V.

Slávo, je to

Slávo, je to pravda..

Tak všechno vypadalo pěkně na konci minulé sezóny, ale posunuli jsme do "A" 3 hráče, Lubošek Veselovský se po zranění ještě nevrátil, ve včerejším zápase (píši v pondělí) chyběli zkušení Radek Imlauf a Petr Hrubý, na Seči byl Pavel Petrásek, Milan Antoníček byl lehce zraněn, takže to šel zkusit za dorost, Tomáš Matoušek údajně šlápl na hřebík a pravděpodobně je z toho totálně mimo, protože se už 3 dny nikomu neozval, takže i proto jsme nemohli použít nikoho ze záložníků "A".. Proto jsem tým opět posbíral po naší vesničce střediskové a jejím okolí a výsledek tomu odpovídá. Bez zkušených se hrát nedá, na hřišti byla většina hráčů, kteří potřebují řídit, případně dlouho nehráli, hrajeme podle potřeby na stále na jiných, různých postech..Takže nezbývá než doufat, že dojde ke změně.

Chtěl bych se zmínit o další věci, která mě trápí jak v "A", tak i v "B" mužstvu - a to je přístup k fotbalu vůbec. Je normální výše uvedený přístup Tomáše Matouška? Je normální, že v této době odjede Pavel Petrásek na Seč, není na tréninku a chybí v zápase? Je normální, že Michal Hlína, který celý týden pracoval, tedy netrénoval, hned po skončení práce odjede na chatu a netrénuje opět? Že musí slavit narozeniny v sobotu? S tímto přístupem se nedá ničeho dosáhnout..Proto si vážím například Ondry Šrámka, Martina Štěničky, kteří odehráli zápas za "B" a odjeli s dorostem k dalšímu zápasu, Lukáše Voltra a Mádla, kteří hráli ráno také a odjeli do Police. Vím, že do Police odjel i Michal Hlína, ale jeho výkon byl ovlivněn oslavou..V psychologii se učí, že my chlapi dospíváme v 21, 22 letech a dospívání je někdy "urychleno" některými zážitky (stres, nutnost převzít odpovědnost, nutnost starat se sám o sebe..), u některých tyto zážitky určitě neproběhly, takže nás čeká při věku některých 2, 3 roky čekání..

Co je na tom nenormální v

Co je na tom nenormální v období prázdnin ???? Já mám prázdniny tak si je chci taky užít a nevím kdy jindy bych měl jet na chatu když mám 3x-4x tejdně fotbal a prostě to nejde naplánovat jinak jelikož tam nejedu jen sám a nebude se to řídit jen podle mě ale i podle toho jak mají ostatní práci a tak nechápu když jsem nebyl na jednom tréninku v pátek a v neděli jsem byl na áčku co je na tom tak hrozného. možná máte pravdu že to nemáme v hlavě ještě srovnaný ale fotbal není jen jediná věc co chci v životě dělat.

Pavle, já si vážím tvé

Pavle, já si vážím tvé pracovitosti, tvého přínosu pro "stmelení party", chápu, že máš prázdniny, ale asi jsem z jiné školy, z jiné doby. Nejen já jsem se snažil trochu jinak, když jsem chtěl hrát krajský přebor, divizi..A ta jinakost mezi některými z vás a námi je jádrem našeho nepochopení se