Muži - B : mistrovský zápas s FK Nový Bydžov C, 4:1

Kde:
hlavní hřiště v Černilově
Zápas: FK Černilov - FK Nový Bydžov C 4:1

Info před utkáním: Soupeř je nováčkem III.třídy, ovšem základna novobydžovského fotbalu je nevyčerpatelná a tak je sestava C-mužstva velkou neznámou. My máme souběh, takže B-mužstvu pomůžou spíše dorostenci, kteří hrají v Předměřicích již v neděli dopoledne.

branky: Jiří Havlas 2, Radek Imlauf, Pavel Petrásek

rozhodčí: Bečvář

žluté karty: 0 : 1

Sestava: Lukáš Voltr - Ondřej Hofman, Petr Hrubý, Libor Hynek. Martin Hryzlík - Jan Pokrupa (68' Martin Holeček), Tomáš Schwarzer, Luboš Veselovský, Vojtěch Hrubý - Jiří Havlas (80' Pavel Petrásek), Radek Imlauf

B-mužstvo nabídlo nepříliš početnému publiku v prvním poločase výborný fotbal a tabulkově lepší soupeř mohl být rád za pouze tři góly ve své brance. První gól po ose Jirka Havlas, Vojta Hrubý a zakončující Radek Imlauf  byl výstavní. Další dvě trefy obstaral Jirka Havlas, který se odvděčil trenéru Jardovi Pokrupovi za důvěru. Druhý poločas se odehrál skoro celý v režii hostí. Naši borcům docházely síly (což takhle zlepšit tréninkovou docházku) a tak jen díky skvělému Lukáši Voltrovi se Bydžov trefil pouze jednou. Koncem zápasu se do hry dostávalo znovu černilovské béčko. Střed zálohy - Luboš Veselovský a Tomáš Schwarzer udržel míč a ofenzívu oživili střídající hráči především Martin Holeček.

V příští kole čeká naši rezervu nedobytná tvrz ve Vysoké a tak zasloužené vítězství má velkou cenu.