Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Dobřenic, doma 5 : 1

ZÁPAS: FK Černilov B - AFK Sokol Dobřenice 5 : 1 (3 : 1)

Je potřeba bodovat. Přijďte pomoci naše borce vyhecovat k nejlepšímu výkonu svým fanděním.

branky: Mindek 2, Hypš, Plíva, Hryzlík

sestava: Jan Maléř - Ondřej Šrámek, Petr Hrubý, Kamil Hlína, Ondřej Hofman - Vojtěch Hrubý (78' Jan Pokrupa), Tomáš Schwarzer (70' Martin Hrzylík), Radovan Hypš (61' Jiří Havlas), Jan Hrubý - Václav Plíva, Štefan Mindek

Po sobotních zápasech kleslo Béčko až na samý konec tabulky. A jelikož Dobřenice již léta hrají o udržení III. třídy hrálo se o šest bodů. Ještěže A-mužstvo odehrálo svůj zápas v Jičíně již v sobotu. A tak soubor kapitána Petra Hrubého posíli jeho synové Honza a Vojta a Štefan Mindek. Přes toto posílení začátek zápasu našemu mužstvu příliš nevyšel. Pouze Honza Hrubý měl pěkné fotbalové momenty a z levé strany posílal výborné centry do vápna. Třetí z nich nemohl neproměnit Štefan Mindek. Místo uklidnění, ale přišlo brzké vyrovnání soupeře. Naši borci se místo smyslplné kombinace utápěli v individuálních průnicích. Naštěstí do přestávky přišly z naší strany ještě dva góly.

Druhý poločas se dohrával pouze z povinnosti. Hosté zcela odpadli a tak ani nevadila neproměněná penalta Petrem Hrubým. Ten v posledních zápasech podává výborné výkony bez výrazných chyb. S ním ve stoperské dvojici vynikal i Kamil Hlína. Celý zápas odmakal Honza Hrubý, ostatní řeší některé situace příliš komplikovaně, v zakončení  se často volí razance na úkor přesnosti.

Jedna poznámka na závěr, malinko popíchnout Jardu Pokrupu. Dle mínění mnohých fanoušků i funkcionářů by se měli  za rozhodnutého stavu dostat náhradníci do hry mnohem dřive. I kdyby došlo ke zranění, dle vývoje by B-mužstvo zvládlo utkání i v deseti.

Popíchnutí ke střídání

Stará trenérská pravda říká, že nejhorší vedení je v poločase o 2 branky..I my s tím máme zkušenosti - viz například náš loňský zápas ve Lhotě pod Libčany, kde jsem v půli vedli 2:0 a prohráli 2:3. Proto jsem chtěl dát rychle dalšího góla, udržet stav, ale i přesto jsem se s Jirkou Habukinem domluvil, že půjde na hřiště v 60 minutě, což by se stalo i bez gólu. Martin Hryzlík mi poslal smsku, že je nachlazený, že když nebude muset, tak hrát nebude, domluvili jsme se na kompromisu lavička a 20 - 25 minut hry, Honzu bych tam poslal i dříve, ale nějaké zdravotní problémy měl už Vašek Plíva a věděl jsem, že po noční akci je "trochu unavený" Vojta Hrubý..

Já popíchnutí občas beru, člověk nezůstane sedět spokojeně na pr... Vím, že Dobřenice byly zralé na 10 gólů, je škoda, že to nezaznamenali hráči na hřišti a spokojili se se stavem, který byl..

Nechápu proč jste tam

Nechápu proč jste tam stáhl zase hráče áčka-4, kteří všichni odehráli celý zápas v Jíčíně a nehrál např. Štěnda

Štěnda a další

Třeba proto, protože ho bolí záda, nedohrál poslední zápas dorostu před týdnem a v týdnu netrénoval, myslím, že odehrál zápas v sobotu (nevím zcela přesně, protože nikde na netu nemohu sehnat sestavy dorostenců, ale vím, že jich mělo být 13 a z tohoto počtu chyběl Matoušek).

Třeba i proto, protože před zápasem jsme byli totálně poslední a aby mohli hrát dorostenci za chlapy, tak musí být nějaké body nahrané. Čas pro Štěndu a další určitě ale příjde