Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Dobřenic, venku, 1:2

KDY: neděle 19.4.2009
KDE:
Na hřišti v Dobřenicích
ZÁPAS: Dobřenice - FK Černilov B 2:1 (0:1)

Info z webu OFSH:

Dobřenice - Černilov B 2:1
Domácí po velmi dobré hře po zásluze vybojovali cenné tři body.
Fakta - branky:  M. Černý, Pavel Lexa - vlastní,  ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Papík.
Sestavy -
Dobřenice: Brož - Vrchota, Hanuš,  Pavel Lexa, Knížek  - Císař, Černý,  Vodák - Štajer,Klempíř, Špalek
Černilov B: Voltr -  Hrubý, Hofman, Veselovský, Hušek - Schwarzer, Havlas, Petrásek - Jukl, Hlína, Hrubý.

Co říct k tomuto zápasu?

Co říct k tomuto zápasu? Snad jen to, že bylo špatné vše - hřiště tvrdé jako kámen, nerovné, míče sice zn. Adidas, ale tréninkové, rozhodčí kompenzující nejen svoje chyby, ale i vracející konkrétním hráčům kritiku jeho osoby (zkritizoval jsi, příště na tebe nepísknul faul), pomezní laik domácích, který měl praporek neustále nad hlavou, nejhorší byl ale náš přístup. To co nás zdobilo minulý týden bylo totálně pryč..Jako tým jsme neběhali, nebojovali, nekomunikovali, nechtěli jsme vyhrát. Musím říct, že kdybychom vyrovnali, tak by dělba bodů byla nespravedlivá. U všech míčů jsme byli pozdě, hráli jsme daleko od soupeřových hráčů, nepříhráli jsme si 3 krát za sebou, velký problém nám dělalo okamžité napadání od soupeřů. Příště snad bude lépe. Do průměru zapadli i hráči, kteří jsou na hraně A a B týmu. Pochválil bych snad jen Lukáše Voltra a Petra Hrubého.

A snad ještě k mému chování - vím, že neustále řvu, řvání možná zaměňuji za motivování, ale nikdy jsem nikoho neurazil a doufám, že ani neurazím.. Nesnáším prohru, chci vždycky vyhrát a proto mě laxní výkon některých dostává do vibrací. Nevadí, že se něco zkazí, že se třeba prohraje s Lovčice po bojovném výkonu, ale když někdo ztratí balón, uhne ze souboje, alibisticky podklouzne, nehraje hlavou, tak to vidím rudě..Protože rudou nesnáším, tak se polepším:-) A připravte se na změny..