Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Dolan, doma, 4:2

červené karty: 0 : 1

rozhodčí: Zdeněk Votruba

Sestava FK Černilov B:

Lukáš Voltr - Milan Antoníček, Tomáš Schwarzer, Libor Hynek (62' Martin Holeček), Martin Hryzlík - Petr Jelen, Luděk Pešava, Petr Hrubý (46' Jakub Hušek), Jan Hrubý - Pavel Petrásek (65' Vojtěch Hrubý), Radomír Imlauf

Do boje o první body v nové sezóně nastoupilo B-mužstvo s Lukášem Voltrem v brance, s Petrem Hrubým na nezvyklém postě ve středu zálohy a premiéru v dospělém fotbale si odbyl Milan Antoníček. Svému soupeři jsme měli vracet prohru z úvodního kola a nakonec se to podařilo, i když si naši borci cestu za prvním vítězstvím v druhé půli zbytečně zkomplikovali. V prvním poločase zazdil jasnou tutovku Honza Hrubý a nakonec to byl on který otevřel skóre. Do druhého poločasu vystřídal zraněného veterána Petra Hrubého benjamínek Kuba Hušek. A ten se uvedl skvěle, od jeho kopaček začala druhá gólová akce na jejímž konci byl skórující Petr Jelen. Dolany do zápasu zpátky dostal jinak spolehlivý Lukáš Voltr, po jehož chybě soupeř snížil. Dále padaly góly na obou stranách pouze z penalt. V našem mužstvu se k exekuci pokutového kopu vždy proti všem fotbalovým pravidlům postavil faulovaný hráč. Ale nejdříve Vojta Hrubý a po něm jeho bratr Honza dokázali s přehledem proměnit.

I když v zápase byla řada hluchých míst, je vítězství zcela zasloužené. V prvním poločase odvedl kvalitní výkon i směrem dopředu Martin Hryzlík, skvělý debut má za sebou Milan Antoníček. Mnoho míčů ve středu pole posbíral Luděk Pešava (škoda problémů s rozehrávkou). Honza Hrubý ukázal, jak má v béčku pracovat hráč A-mužstva. Lze si jen přát, aby podobný výkon borci předvedli i v neděli proti Dobřenicím.