Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Kobylice B, doma, 0:2

09.08.2009 - 17:00
09.08.2009 - 18:45

KDY: neděle 9.8.2009
KDE:
Na tréninkovém hřišti FK Černilov B
ZÁPAS: FK Černilov B - Kobylice B 0:2

V prvním utkání se "Benfika" utká doma s rezervou Kobylic. Přijďte se podívat, jestli naváží na výborné výkony z konce minulé sezóny.
POZOR: hlavní hřiště je ještě v rekonstrukci, zápas proběhne na zadním (tréninkovém) hřišti.

K hodnocení zápasu -

K hodnocení zápasu - typický zápas po "Pařezu"..horkotěžko jsem sháněl hráče, protože byl souběh s "A"mužstvem, jsou dovolené a některým uškodil "Pařez" po zažívací stránce, jiní se na "Pařezu" poškodili fyzicky sami (výrony, natáhnuté svaly..). Nakonec jsem sehnal 13 lidí a právě proto byla sestava překvapením pro všechny - objevili se "navrátilci" Kamil Králík, Martin Hryzlík, Vašek Plíva, v zápase nastoupili 3 dorostenci...

Na zápas asi rychle zapomenout, protože měl myslím jen dvě kladné stránky: 1. doufejme, že ne jen krátký návrat "navrátilců" , 2. velmi dobrý výkon mezi muži debutujícího Martina Štěničky.

Na hřišti byl nejlepším hráčem Martin Hryzlík, který prokazuje, že kdyby chtěl, kdyby trénoval, tak patří nejen do našeho áčka, ale určitě i do vyšší soutěže. Na hřišti kraloval vzdušnému prostoru, měl každou "hlavu", ale jinak jeho "hlavu" nechápu..Víte-li někdo, jak na něj, jak ho znovu přitáhnout k fotbalu, poraďte.

Pojďte na příští domácí zápas, výkon bude určitě lepší, hřiště bude lepší, pivo bude lepší...