Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Lovčice A, doma, 1:2

KDY: neděle 12.4.2009
KDE:
Na hřišti Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Lovčice A 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Hušek, Koutník

branka domácích: Kamil Hlína

sestava:  Jan Maléř - Martin Souček (74' Martin Holeček), Petr Hrubý, Tomáš Schwarzer, Kamil Hlína - Jan Pokrupa (81' Radomír Imlauf). Radovan Hypš, Lubomír Veselovský (66' Jakub Hušek), Jiří Havlas - Petr Jelen, Pavel Petrásek

Proti vedoucímu mužstvu tabulky III. třídy odehrálo naše Béčko zápas, za který se rozhodně nemusí stydět. V nepříjemném větrném počasí sice ztratilo 3 body, ale předvedený výkon dává otázku, jaké hry by bylo toto mužstvo schopné při kvalitní zimní přípravě. Početné divácké kulise se výkon naší rezervy musel líbit. A pokud jsou Lovčice hlavní kandidát postupu do okresního přeboru, neměl by náš B-tým počítat kolik bodů k záchraně bude stačit.

Na hřišti nebylo hráče který by vyloženě zklamal. Výborný výkon odvedl na místě předstopera Tomáš Schwarzer, herní kvalitou a bojovností se prezentoval Luboš Veselovský. Ovšem za vyzdvižení stojí výkon Kamila Hlíny. Ve své  premiéře v mužstvu dospělých odvedl vynikající práci završenou gólovým zápisem, který bohužel k bodovému zisku nepřispěl.

A ještě hodnocení a dodatek Jardy Pokrupy:

Musím se podepsat pod výše uvedené hodnocení. Chválím celé mužstvo za bojovnost, nasazení. Konečně jsme pochopili, že i ve III. třídě to jinak nejde, že nejde jen o to, jít si zahrát fotbal. Chtěl bych i já vyzvednout výkon Kamila Hlíny, kterému se zápas opravdu povedl a doufám, že ve svých výkonech bude pokračovat.

I já si říkám, jakým způsobem by vypadal náš výkon, kdybychom v zimě trénovali 2 krát, 3 krát týdně... Na druhou stranu musím říct, že tréninky sice probíhají jen jednou týdně, ale za poslední měsíc se nás na nich schází 14 až 16 a je pro mě potěšitelné, že se mě ptají na možnost účasti i někteří další dorostenci.

Chtěl bych se zmínit ještě o jedné věci a to je střídání hráčů v zápasech. A to proto, že jsem byl kritizován za to, že jsem pozdě umožnil vstup do utkání Radku Imlaufovi. Chtěl jsem, aby Radek šel na hřiště dříve, ale musel jsem reagovat na to, že od 60. minuty mi zdravotní nebo jiné problémy hlásili 4 hráči, nemohl jsem oslabit tým tím, že by nás v závěru zůstalo na hřišti třeba jen 10 ... Takže tímto se Radkovi omlouvám, ale střídat takto bylo nutné. A dalším problémem je nasazování některých dorostenců, kteří jsou na hraně mězi dospělými a dorostem - třeba Kuba Hušek. Je třeba si uvědomit, že Kubovi je 17, v sobotu hrál celý zápas za dorost (dorost tento zápas odehrál s 11 hráči), v pátek nedokončil trénink pro svalové problémy, je to hráč, který je pro nás perspektivní jak hráčsky, tak možná do budoucna finančně, proto bych ho nechtěl "utavit", případně zapříčinit jeho zranění.

Poslední věc - hřiště. To je totální katastrofa. 14 dnů už mělo být kropeno a není. Je jako mlat. Jarda Kotyza mi říkal, že jsou nějaké problémy s elektrikou, proto nelze kropit. Výbore, podívej se na to. Všichni hráči mají dost bolestivě sedřená kolena, stěhna, hýždě ...